Меню
field[@name='news_title']

АТ «Аграрний фонд» оголошує конкурс на закупівлю послуг проведення аудиту річної індивідуальної та консолідованої фінансової звітності

АТ «Аграрний фонд» запрошує компанії, які надають послуги фінансового аудиту, взяти участь у конкурсі на закупівлю послуг з проведення аудиту річної індивідуальної та консолідованої фінансової звітності Товариства за 2021 рік, складеної відповідно до Міжнародних стандартів фінансової звітності.

Пон, 25 жовтня 2021, 16:43

field[@name='news_title']

Акціонерне товариство «Аграрний фонд» взяло участь у «Форумі зернопереробників-2021»

23-25 вересня представники АТ «Аграрний фонд» традиційно взяли участь в ХІХ Міжнародній конференції «Форум зернопереробників-2021». Учасники форуму, серед яких були представники провідних компаній борошномельно-круп’яного, хлібопекарського та зернового бізнесу, обговорили проблеми галузі та перспективи її розвитку.    

Пон, 27 вересня 2021, 11:51

field[@name='news_title']

Акціонерне товариство «Аграрний фонд» взяло участь у форумі «Зернові 2021: зберігання та переробка»

АТ «Аграрний фонд» взяло участь у форумі «Зернові 2021: зберігання та переробка», що відбувся в Одесі в рамках проекту Європейського інвестиційного банку (ЄІБ) «Основний кредит для аграрної галузі – Україна».

Пт, 6 серпня 2021, 17:38

field[@name='news_title']

АТ «Аграрний фонд» бере участь в 33-ій Міжнародній агропромисловій виставці «Агро 2021»

Акціонерне товариство «Аграрний фонд» представляє продукцію власного виробництва  на 33-ій Міжнародній агропромисловій виставці «Агро 2021».

Вт, 8 червня 2021, 15:00

field[@name='news_title']

Акціонерне товариство «Аграрний фонд» представило свої товари та послуги на «Південній агропромисловій виставці «Фермер 2021»

Акціонерне товариство «Аграрний фонд» представило свої товари та послуги на 20 міжрегіональній спеціалізованій сільськогосподарській виставці «Фермер 2021», що проходила з 3 по 5 березня в Херсоні.

Вт, 9 березня 2021, 15:03

field[@name='news_title']

Експорту борошна АТ «Аграрний фонд» бути

Акціонерне товариство «Аграрний фонд» вже вп’яте представило свою продукцію на одній з найбільших виставок харчової промисловості «Gulfood».

Вт, 2 березня 2021, 13:26

field[@name='news_title']

АТ «Аграрний фонд» бере участь у 26-ій міжнародній виставці Gulfood 2021

АТ «Аграрний фонд» представляє продукцію власного виробництва на 26-ій міжнародній виставці харчової промисловості Gulfood 2021 в м. Дубай (ОАЕ).

Вс, 21 лютого 2021, 13:38

field[@name='news_title']

АТ «Аграрний фонд», Одеська ОДА та Куліндорівський КХП підписали меморандум про співпрацю

Акціонерне товариство «Аграрний фонд» підписало тристоронній меморандум про співпрацю з Одеською обласною державною адміністрацією та ДП «Куліндорівський комбінат хлібопродуктів». Сторони домовилися розширити співробітництво щодо забезпечення продовольчої та цінової стабільності в Одеській області.  

 

Ср, 17 лютого 2021, 9:05

field[@name='news_title']

В 2021 році АТ «Аграрний фонд» збільшить фінансування сільгоспвиробників

У 2021 році в АТ «Аграрний фонд» планують збільшити обсяги фінансування сільгоспвиробників за форвардною програмою, наростити спотові закупівлі та розширити лінійку роздрібної торгівлі товарами переробки зерна. Про це в.о. голови правління АТ «Аграрний фонд» Богдан Банчук розповів в інтерв’ю Agropolit.com.

 

Ср, 16 грудня 2020, 13:13

field[@name='news_title']

Богдан Банчук: Завдання на 2021 рік – вивести АТ «Аграрний фонд» у значний прибуток і розвивати компанію, масштабуючи її

AgroPolit.com: Ви пів року очолюєте АТ «Аграрний фонд». Що вдалося зробити за цей період?

Богдан Банчук: Це було пів року непростої роботи. Необхідно було сформувати професійну команду, яка б могла вирішувати поставлені перед компанією завдання і швидко організувати ефективну роботу з сільгоспвиробниками. Нам це вдалося, і вже новий маркетинговий рік ми розпочали в звичному для АТ «Аграрного фонду» і зрозумілому для сільгоспвиробників порядку.

Далі необхідно було вирішувати фінансові проблеми, які дісталися нам у спадок. Тому з перших днів роботи ми почали налагоджувати діалог з «Укрексімбанком», намагалися виконати всі умови кредитного договору, продемонстрували свою відповідальність та прогнозованість і в результаті домоглися скасування штрафних санкцій за попередній період за кредитом. Крім того, ми уклали новий кредитний договір з «Укрексімбанком» – і це вже основа для подальшої стабільної фінансової діяльності АТ «Аграрного фонду» і своєчасного фінансування сільгоспвиробників через нашу форвардну програму.

Наступним важливим завданням було розплутати незрозумілі форвардні контракти, укладені попереднім керівництвом, за якими сільгоспвиробникам надавалися добрива з відстрочкою платежу на момент поставки зерна, а потім ці сільгоспвиробники взагалі відмовлялися виконувати свої зобов’язання. Були й проблеми, пов’язані з неврожаєм в деяких наших клієнтів. Там також з незрозумілих причин попередній менеджмент Товариства врожай не страхував, хоча це передбачає форвардна програма. Однак більшість цих проблем вдалося вирішити шляхом пошуку компромісу, десь доводилося йти на поступки сільгоспвиробникам і домовлятися про заміну товару поставки, десь відтерміновувати розрахунок. 

Ср, 16 грудня 2020, 9:38

field[@name='news_title']

АТ «Аграрний фонд» оголошує конкурс на закупівлю послуг проведення аудиту річної індивідуальної та консолідованої фінансової звітності

АТ «Аграрний фонд» запрошує компанії, які надають послуги фінансового аудиту, взяти участь у конкурсі на закупівлю послуг з проведення аудиту річної індивідуальної та консолідованої фінансової звітності Товариства за 2020 рік, складеної відповідно до Міжнародних стандартів фінансової звітності.

Пт, 11 грудня 2020, 10:03

field[@name='news_title']

АТ «Аграрний фонд» розпочало роботу над залученням фінансування в рамках проекту «Основний кредит для аграрної галузі – Україна»

В рамках спільної програми України та Європейського інвестиційного банку (ЄІБ) щодо кредитування аграрного бізнесу АТ «Аграрний фонд» та проект «Технічна допомога на підтримку впровадження операції «Основний кредит для аграрної галузі – Україна» уклали Меморандум про співпрацю.

Вт, 24 листопада 2020, 9:45