Позавчора, 18 червня, 14:22 - ПАТ «Аграрний фонд» став переможцем конкурсу «Зірка якості»      |      Вт, 12 червня, 11:51 - Борошно ПАТ «Аграрний фонд» отримало найвищу оцінку якості      |      Ср, 6 червня, 15:52 - ПАТ «Аграрний фонд» бере участь у виставці «Агро-2018»      |      Чт, 31 травня, 17:25 - Представники ПАТ «Аграрний фонд» взяли участь в Українському агрофорумі в Нідерландах      |      Вт, 15 травня, 12:15 - ПАТ «Аграрний фонд» разом з Банком Кредит Дніпро розпочинають спільну програму фінансування аграріїв      |      Пт, 27 квiтня, 10:56 - Чистий прибуток ПАТ «Аграрний фонд» за I квартал 2018 року склав 23 млн грн      |      Чт, 26 квiтня, 10:55 - ПАТ «Аграрний фонд» та компанія «Аlapala» уклали договір на поставку обладнання для борошномельного комплексу      |      Пт, 6 квiтня, 11:57 - Великоднє свято від ПАТ «Аграрний фонд» відбулося в Києві      |      Чт, 15 березня, 9:32 - ПАТ «Аграрний фонд» попереджає про появу шахраїв, які працюють нібито від імені фонду      |      Чт, 1 березня, 9:30 - Прибуток ПАТ «Аграрний фонд» за 2017 рік склав 94,8 млн грн      |      

Представники ПАТ «Аграрний фонд» взяли участь в Українському агрофорумі в Нідерландах

Чт, 31 травня, 17:25

Делегація ПАТ «Аграрний фонд» взяла участь в Українському агропромисловому і продовольчому форумі, який відбувся 31 травня в столиці Нідерландів, місті Амстердам.

На Форумі розглядалися питання щодо розвитку міжнародної торгівлі та співпраці в сільськогосподарському секторі між Україною та ЄС, зокрема, з Нідерландами. Учасники обговорили можливість виробництва та експорту не тільки сировини, а й продукції з доданою вартістю.

Однією з найбільш обговорюваних тем стала можливість просування української продукції до великих роздрібних мереж ЄС. Зокрема, таку можливість розглядає і ПАТ «Аграрний фонд», адже Товариство вийшло на український роздрібний ринок борошна, гречки та пластівців з власною ТМ ще в 2015 році.

Серед інших питань Форуму - спрямування інвестицій у новітні технології з метою зміцнення Україною своїх позицій на світових ринках.

Учасники Форуму також поділились успішним досвідом з практики впровадження останніх інновацій та технологій на своїх підприємствах, обговорили доступність інвестицій та фінансування агропромислового сектору України. Представники Аграрного фонду у свою чергу поділились із зацікавленими колегами інформацією щодо будівництва Аграрним фондом сучасного борошномельного комплексу з обладнанням турецької компанії «Alapala Makina Gida Sanayi Ve Ticaret A.Ş.».

Крім того, в рамках Форуму представники ПАТ «Аграрний фонд» взяли участь у засіданні Українсько-нідерландської Спільної ділової ради (JBC), під час якого було обговорено найперспективніші напрями співробітництва між Україною та Нідерландами.

Довідково:

Серед учасників цьогорічного Форуму були представники Урядів України та Нідерландів, Посольства України в Нідерландах, представники ЄБРР та представники провідних агропромислових компаній України: ПАТ «Аграрний фонд», «Мрія Агрохолдинг», МХП, «Астарта-Київ», «Нібулон» та ін.

Прес-служба ПАТ «Аграрний фонд»

Найцікавіше
Більше цікавого
Найцікавіше