Меню

Про фонд

Акціонерне товариство «Аграрний фонд» - провідний оператор аграрного сектору України. Метою діяльності «Аграрного фонду» є створення сприятливих умов для розвитку сільського господарства, функціонування ринку сільськогосподарської продукції, підтримки вітчизняного сільськогосподарського товаровиробника, а також одержання прибутку від провадження господарської діяльності відповідно до законодавства.

Ми працюємо на основі сучасних бізнес-технологій і взаємовигідного партнерства. Проекти «Аграрного фонду» зорієнтовані на залучення фінансів в аграрне виробництво, впорядкування потоків аграрної продукції на ринку та розширення можливостей населення у задоволенні власних продовольчих потреб.

Співпраця з нами - це стабільні ділові очікування і результати. Враховуючи специфіку діяльності та інтереси агровиробників, АТ «Аграрний фонд» удосконалив умови форвардних закупівель зерна і режим співпраці зі страховими компаніями.

Акціонерне товариство «Аграрний фонд» - партнер аграріїв, які дбають про розвиток своєї справи і шукають для цього нові можливості.

Акціонерне товариство «Аграрний фонд» - ефективний партнер бізнесу, зацікавленого інвестувати свої ресурси в аграрну сферу.

Акціонерне товариство «Аграрний фонд» - прогнозованість і надійність для всіх, хто бачить нас своїм партнером.

Ми відкриті до конструктивних ідей, пропозицій і людей! Відповідаємо за свої ініціативи і зобов'язання! Дорожимо співпрацею з усіма, хто дорожить авторитетом справи і дбає про країну!

Ключові факти АТ “Аграрний фонд”

01
Прибуткові
Одна з найприбутковіших аграрних компаній в Україні
02
20% внутрішнього ринку
Займає 20 % внутрішнього ринку продовольчого зерна
03
Найбільший розпорядник
Найбільший розпорядник борошна в Україні з часткою 13%
04
Найбільша форвардна програма
Впровадила найбільшу в Україні форвардну програму закупівлі зерна
05
Співпраця
Співпрацює з найбільшими переробними підприємствами в Україні
06
Високі стандарти
Запровадила високі стандарти управління транспортом і логістикою
07
Довіреність
Хеджування фізичної торгівлі товаром здійснює у співпраці з міжнародними перестрахувальними компаніями
08
Професійні експерти
Володіє розвинутою регіональною мережею на всій території України з професійною командою експертів