Меню

Новини фонду

field[@name='news_title']

НАБУ не виконує ухвалу суду і не повертає документи та майно ПАТ «Аграрний фонд»

Після безпідставних обшуків Національного антикорупційного бюро України, ПАТ «Аграрний фонд» звернувся до Солом'янського районного суді м. Києва зі скаргою на бездіяльність детективів Національного антикорупційного бюро України, яка виразилась у неповерненні тимчасово вилученого майна в рамках кримінального провадження.

Позавчора, 18 квiтня, 14:04

field[@name='news_title']

Рада бізнес-омбудсмена звернулася до керівників НАБУ та САП з проханням перевірити обставини порушення законних інтересів ПАТ «Аграрний фонд»

Рада бізнес-омбудсмена звернулася до керівництва Національного антикорупційного бюро України та Спеціалізованої антикорупційної прокуратури України з проханням перевірити обставини можливих порушень під час проведення обшуку в ПАТ «Аграрний фонд», який відбувся 7-9 лютого 2019 року.

Позавчора, 18 квiтня, 13:57

field[@name='news_title']

Посівна-2019: Ранніми ярими зерновими культурами засіяно 90% площі

Станом на 15 квітня українські аграрії провели сівбу ранніх ярих зернових та зернобобових культур на площі 2,0 млн га або 90% до прогнозу.

Вт, 16 квiтня, 9:07

field[@name='news_title']

Уряд затвердив фінансовий план ПАТ «Аграрний фонд» на 2019 рік

3 квітня Кабінет міністрів України затвердив фінансовий план ПАТ «Аграрний фонд» на 2019 рік з прибутком 156,9 млн грн.

Чт, 4 квiтня, 11:41

field[@name='news_title']

Україна побила історичний рекорд з урожаю за минулий рік – Держстат

Державна служба статистики повідомила, що врожай зернових у 2018 році склав близько 70 мільйонів тонн. Про це повідомила прес-служба Міністерства аграрної політики та продовольства.

Чт, 28 березня, 11:26

field[@name='news_title']

Прибуток ПАТ «Аграрний фонд» за 2018 рік збільшився на 50%

За результатами 2018 року прибуток ПАТ «Аграрний фонд» зріс на 50% в порівнянні з минулим роком при ефективній ставці залученого капіталу в 26%. Про це в інтерв'ю РБК заявив голова правління Товариства Андрій Радченко.

Ср, 27 березня, 11:47

field[@name='news_title']

ПАТ «Аграрний фонд» профінансує вітчизняних сільгоспвиробників на 2,5 млрд грн в рамках весняної форвардної програми 2019 року

ПАТ «Аграрний фонд» розпочинає весняну кампанію форвардної програми закупівлі зерна врожаю 2019 року. Загалом Товариство планує закупити 710 тис. тонн зернових, а саме: 500 тис. тонн пшениці, 100 тис. тонн кукурудзи, 50 тис. тонн ячменю, 30 тис. тонн жита, 10 тис. тонн гречки, 10 тис. тонн вівса та 10 тис. тонн гороху жовтого.

Вт, 26 лютого, 13:06

field[@name='news_title']

ПАТ «Аграрний фонд» звернувся до Президента України, Прем’єр-міністра України, Уповноваженого ВР України з прав людини та Бізнес-омбудсмена України з проханням відреагувати на тиск з боку НАБУ

Безкінечні та безпідставні розслідування НАБУ впродовж останніх трьох років перешкоджають проведенню господарської діяльності, дискредитують імідж Товариства та репутацію його керівників, підривають довіру банків, державних органів та контрагентів. Вести прибуткову господарську діяльність в умовах постійного відвертого та безпідставного тиску без документів, які були вилучені співробітниками НАБУ, вкрай проблематично. Це ставить під загрозу надходження коштів до бюджету, які Товариство сумлінно сплачує у вигляді податків, зборів та дивідендів.

Пон, 25 лютого, 7:20

field[@name='news_title']

ПАТ «Аграрний фонд» представив власну продукцію на міжнародній виставці Gulfood 2019

Делегація ПАТ «Аграрний фонд» представила продукцію власного виробництва на міжнародній виставці харчової промисловості й виробництва напоїв Gulfood 2019, яка проходить в м. Дубай (ОАЕ) з 17 по 21 лютого.

Пон, 18 лютого, 8:14

field[@name='news_title']

Голова правління ПАТ «Аграрний фонд» Андрій Радченко: При «розтраті» дохід не зростає на 57% в рік

Голова правління ПАТ «Аграрний фонд» Андрій Радченко спростував звинувачення НАБУ в закупівлі міндобрив за завищеною вартістю. Зокрема, Радченко повідомив, що за останні два квартали вартість міндобрив вже зросла на 15%, а прогнозована рентабельність операції після завершення посівної складе до 25% річних.

Сб, 9 лютого, 9:12

field[@name='news_title']

Безпідставне блокування діяльності ПАТ «Аграрний фонд» продовжується

Вже другу добу тривають обшуки в головному офісі ПАТ «Аграрний фонд». Співробітникам НАБУ без жодних перешкод було надано доступ до всіх документів та приміщень Товариства.

Пт, 8 лютого, 18:39

field[@name='news_title']

ОНОВЛЕНО: Робота ПАТ «Аграрний фонд» заблокована працівниками НАБУ

7 лютого о 14:00 робота ПАТ «Аграрний фонд» була заблокована працівниками Національного антикорупційного бюро України, які протягом дня проводили обшук у центральному офісі держкомпанії.

Чт, 7 лютого, 20:13

123...1819