Меню

Новини фонду

field[@name='news_title']

Конкурс на закупівлю послуг проведення аудиту річної індивідуальної та консолідованої фінансової звітності

АТ «Аграрний фонд» оголошує конкурс на закупівлю послуг проведення аудиту річної індивідуальної та консолідованої фінансової звітності

Пон, 21 листопада 2022, 13:28

field[@name='news_title']

Внаслідок ворожого обстрілу Миколаєва загинув Герой України - Олексій Вадатурський

В результаті чергового терористичного акту Росії загинув Герой України, генеральний директор компанії «НІБУЛОН» Олексій Вадатурський та його дружина Раїса.

Вс, 31 липня 2022, 19:05

field[@name='news_title']

АТ «Аграрний фонд» з початку 2022 року перероблено 30 тис тонн зерна пшениці для потреб населення України

Для забезпечення потреб населення України в борошні та хлібі АТ «Аграрний фонд» з початку 2022 року перероблено 30 тис. тонн зерна пшениці. 

Пон, 2 травня 2022, 14:49

field[@name='news_title']

АТ «Аграрний фонд» розпочинає весняну кампанію закупівлі зерна врожаю 2022 року

Широкомасштабне вторгнення Росії на територію України ставить під загрозу продовольчу безпеку в країні та світі. Цілеспрямоване та систематичне руйнування російськими військами інфраструктурних об’єктів, мінування сільськогосподарських угідь, знищення запасів пального та техніки ускладнює, а в багатьох областях України унеможливлює функціонування аграрних підприємств.

Пон, 11 квiтня 2022, 11:35

field[@name='news_title']

АТ «Аграрний фонд» в березні 2022 року перероблено понад 10 тис. тонн зерна пшениці для потреб населення України

Для забезпечення продовольчої стабільності в Україні та задоволення потреб населення в борошні та хлібі АТ «Аграрний фонд» в березні 2022 року перероблено понад 10 тис. тонн зерна.

Пт, 1 квiтня 2022, 16:23

field[@name='news_title']

АТ «Аграрний фонд» продовжує відвантаження борошна та гречки в торговельні мережі для забезпечення продовольчих потреб населення

В першій половині березня акціонерне товариство «Аграрний фонд» з метою стабілізації продовольчої ситуації в Україні спрямувало значні обсяги продовольчого зерна на переробку і реалізацію борошна в національних та локальних торговельних мережах.

Пон, 14 березня 2022, 10:43

field[@name='news_title']

АТ «Аграрний фонд» продовжує забезпечувати безперебійне постачання борошна та гречки в національні торговельні мережі

Окрім переробки борошна на великих комбінатах хлібопродуктів, Товариство   забезпечує наявність продукції у роздрібних торговельних мережах Києва, області та регіонів, з метою задоволення потреби населення в борошні та гречці.

Ср, 9 березня 2022, 14:58

field[@name='news_title']

АТ «Аграрний фонд» спрямовує запаси зерна для забезпечення продовольчої стабільності в Україні

Акціонерне товариство «Аграрний фонд» з метою уникнення гуманітарної кризи та забезпечення продовольчої стабільності в Україні завантажує зерном партнерські комбінати хлібопродуктів для виготовлення борошна.

Пт, 4 березня 2022, 12:21

field[@name='news_title']

АТ «Аграрний фонд» представляє продукцію власного виробництва на 27 міжнародній виставці Gulfood 2022

АТ «Аграрний фонд» вже традиційно бере участь в одній з найбільших та найвпливовіших виставок харчової промисловості Gulfood 2022. Цього року відвідувачам виставки з усього світу Товариство представляє борошно та крупи власного виробництва.     

Пон, 14 лютого 2022, 10:28

field[@name='news_title']

АТ "Аграрний фонд" продовжує прийом заявок на участь у кваліфікаційному відборі професійних консультантів з добору персоналу

Акціонерне товариство «Аграрний фонд» продовжує прийом заявок на участь у кваліфікаційному відборі професійних консультантів з добору персоналу для пошуку та відбору кандидатів на посади незалежних членів наглядової ради АТ «Аграрний фонд».

Пон, 13 грудня 2021, 12:45

field[@name='news_title']

АТ «Аграрний фонд» розпочинає закупівлю зерна врожаю 2022 року

Товариство планує закупити 180 тис. тонн зернових, а саме: 150 тис. тонн пшениці та 15 тис. тонн жита, 10 тис. тонн соняшнику і 5 тис. тонн гречки.

Пон, 22 листопада 2021, 13:13

field[@name='news_title']

Оголошення про відбір професійних консультантів з добору персоналу для пошуку та відбору кандидатів на посади незалежних членів наглядової ради Товариства

Акціонерне товариство «Аграрний фонд» оголошує кваліфікаційний відбір професійних консультантів з добору персоналу для пошуку та відбору кандидатів на посади незалежних членів наглядової ради Товариства.

Пт, 12 листопада 2021, 14:39