Меню

Новини ринку

field[@name='news_title']

Уряд визначив напрямки підтримки фермерських господарств та кооперативів

22 квітня Уряд ухвалив постанову КМУ №106 “Про внесення змін до Порядку використання коштів, передбачених у державному бюджеті для надання фінансової підтримки розвитку фермерських господарств”.

Чт, 23 квiтня 2020, 8:36

field[@name='news_title']

Уряд розширив програми дотацій для аграріїв

Кабінет Міністрів України сьогодні, 22 квітня 2020 року, ухвалив рішення про розширення напрямків використання бюджетних коштів, спрямованих на державну підтримку фермерських господарств.

Ср, 22 квiтня 2020, 15:59

field[@name='news_title']

Відвантаження зернових із портів України за підсумками тижня зменшилися на 15%

Згідно з попередніми даними моніторингу, проведеного ІА «АПК-Інформ», в період з 4 по 10 квітня морпортами України на експорт було відвантажено 1,15 млн тонн основних зернових культур, що на 17% перевищує показник попереднього тижня (978 тис. тонн з урахуванням актуалізації даних).

Ср, 22 квiтня 2020, 10:09

field[@name='news_title']

Уряд готує перелік продуктів соціального значення, на які будуть регулюватись ціни

Кабінет міністрів України готує перелік продукції соціального значення, на які має поновить державне регулювання цін. Такі міри запроваджуються відповідно до вимог ухваленого парламентом закону № 540-IX.

Ср, 15 квiтня 2020, 15:59

field[@name='news_title']

Дефіциту хліба в Україні не буде – Мінекономіки

Недопущення продовольчого дефіциту та стабілізація цін на продукцію першої необхідності та медичні вироби – це виклики, які постали перед міністерством. В рамках цього ведеться активний щоденний моніторинг стану цін на харчові товари, а також залучаються до діалогу виробники, дистриб’ютори та магазини. Наразі внутрішній продовольчий ринок наповнений усіма категоріями товарів, а цінова ситуація є стабільною і контрольованою. 

Пон, 13 квiтня 2020, 15:13

field[@name='news_title']

Торгівельні мережі знижують націнку на продукти першої необхідності — АМКУ

На виконання рекомендацій, наданих в рамках справи Київського обласного територіального відділення АМКУ ряд торговельних мереж знизили націнку на продукти першої необхідності.

Пт, 10 квiтня 2020, 11:44

field[@name='news_title']

Верховна Рада України може прийняти закон щодо змін в аграрних розписках

Члени Комітету з питань фінансів, податкової та митної політики Верховної Ради України розглянули проект Закону про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо функціонування та обігу аграрних розписок №2805.

Чт, 9 квiтня 2020, 16:18

field[@name='news_title']

Держпідтримку аграріїв збережено у повному обсязі — Петрашко

Незважаючи на зміни у державному бюджеті, Кабмін повністю зберіг підтримку агропромислового сектора у розмірі 4 млрд грн.

Ср, 8 квiтня 2020, 16:38

field[@name='news_title']

Уряд спростив правила супроводу великогабаритної сільгосптехніки

Аграрії мають право використовувати свої машини з мигалками для супроводу великогабаритної сільгосптехніки.

Ср, 8 квiтня 2020, 11:23

field[@name='news_title']

Мінекономіки підписало меморандум щодо обмеження експорту зернових з України

Міністерство розвитку економіки, торгівлі та сільського господарства підписало договір з експортерами про обмеження експорту зернових. Про це під час другого Агрополітичного форуму №Аграрний сектор України в умовах пандемії» заявив заступник міністра розвитку економіки, торгівлі та сільського господарства з питань агрополітики Тарас Висоцький, повідомляє AgroPolit.com.

Вт, 7 квiтня 2020, 14:18

field[@name='news_title']

Ажіотаж на продукти харчування в Україні зупинився

Ажіотажний попит на продукти, який спостерігався в останні два тижні, зупинився, обсяги реалізації поступово знижуються, торгові мережі поповнюють свої запаси.

Пт, 3 квiтня 2020, 12:25

field[@name='news_title']

Кабмін заборонив експорт гречки, а аграрії збільшують посівні площі під цю культуру

На позачерговому засіданні уряду 2 квітня прийнято постанову «Про внесення змін у додаток 1 до постанови Кабінету Міністрів України від 24 грудня 2019 року №1109», якою забороняється до 1 липня 2020 року експортувати гречку на зовнішні ринки. Про це пише Agravery.com з посиланням на прес-службу Мінекономіки.

Пт, 3 квiтня 2020, 12:03