Меню

Новини ринку

field[@name='news_title']

В Україні намолочено 61,1 млн тонн зерна

Станом на 17 грудня в Україні намолочено 61,1 млн тонн зерна.

Пт, 18 грудня 2015, 10:50

field[@name='news_title']

Сільгосппродукція в Україні подорожчала на 54% з початку року

Середні ціни реалізації аграрної продукції сільськогосподарськими підприємствами України в січніС-листопаді 2015 року зросли на 54% порівняно з аналогічним періодом 2014 року.

Пт, 18 грудня 2015, 10:40

field[@name='news_title']

ДСБУ «Аграрний фонд» спростовує інформацію Генпрокуратури про вилучення цукру

Керівництво Державної бюджетної спеціалізованої установи (ДСБУ) «Аграрний фонд» заперечує інформацію, яку розповсюдила Генеральна прокуратура України про вилучення 30 тис. тонн цукру.

Вт, 15 грудня 2015, 17:05

field[@name='news_title']

Ціни на аміачну селітру зростають під впливом збільшеного попиту

Ціни на аміачну селітру за тиждень показали зростання в середньому на 50 грн/т до 8200-8350 грн/т, СРТ станція замовника, при поставках залізничним транспортом. Ціна складського товару становить 8200-8700 грн/т.

Пон, 14 грудня 2015, 11:12

field[@name='news_title']

ДСБУ «Аграрний фонд» заявляє про вивезення 7 тис. тонн цукру зі складів у Черкаській області

Представники фірм, які розкрадают цукор Аграрного фонду, завадили проведенню слідчих дій та не допустили на територію складів в Черкаській області слідчих Національної поліції України.

Ср, 9 грудня 2015, 14:43

field[@name='news_title']

Більше ніж 2 тис. тонн державного цукру вивезено зі складів "Аграрного фонду" в Черкаській області

Невідомі вивезли понад 2 тис. тонн цукру Державної бюджетної спеціалізованої установи (ДСБУ) "Аграрний фонд" зі складів у Черкаській області. Про це повідомило Міністерство аграрної політики та продовольства з посиланням на виконувача обов'язків генерального директора ДСБУ "Аграрний фонд" Олега Липового.

Ср, 2 грудня 2015, 13:01

field[@name='news_title']

Український агросектор готовий виступити гарантом продовольчої безпеки Туреччини

«Якщо традиційні партнери Туреччини застосують проти неї санкції, тобто припинять постачати зернові, Україна готова збільшити поставки зерна, кукурудзи та олії мінімум вдвічі. Туреччина - давній і надійний партнер України, ми готові виступити гарантом продовольчої безпеки цієї країни» - заявив Міністр аграрної політики та продовольства України Олексій Павленко на своїй сторінці у Facebook.

Пон, 30 листопада 2015, 12:45

field[@name='news_title']

ДСБУ «Аграрний фонд» звернувся до правоохоронних органів для вирішення ситуації з розкраданням цукру

ДСБУ «Аграрний фонд» звернувся до правоохоронних органів та інших профільних інстанцій з метою вирішення ситуації щодо розкрадання державного майна зі складів відомства на Черкащині. Мова йде про 30 тис тон цукру вартістю 300 мільйонів гривень. Про це повідомив в.о. генерального директора ДСБУ «Аграрний фонд» Олег Липовий 24 листопада під час прес-конференції в ІА «УКРІНФОРМ».

Чт, 26 листопада 2015, 9:27

field[@name='news_title']

Під Черкасами люди у військовій формі захопили склади Аграрного фонду

Невідомі особи у військовій формі і балаклавах незаконно вторглися в приміщення складів, що знаходяться під Черкасами, з метою вивезення державного цукру, що належить Аграрному фонду. Про це "Обозревателю" розповів в. о. генерального директора ДОБУ "Аграрний фонд" Олег Липовий.

Чт, 26 листопада 2015, 9:23

field[@name='news_title']

Нові податкові зміни «вимили» в аграріїв 20 млрд грн — Краснопольський

У 2015 зміни до Податкового кодексу вже забрали у аграрних товаровиробників 20 млрд грн. Про це повідомив перший заступник міністра аграрної політики та продовольства України Ярослав Краснопольський під час телевізійного марафону «Аграрна країна», передає прес-служба Мінагрополітики.

Пон, 16 листопада 2015, 12:40

field[@name='news_title']

Агросектор - лидер борьбы с коррупцией в Украине

"По последним данным, обнародованным Transparency International Ukraine, пока аграрная отрасль демонстрирует одни из лучших показателей по уровню уменьшения коррупции в Украине. Это - позитивный сигнал как для отечественного, так и для зарубежного бизнеса, инвесторов, работающих в АПК Украины", - сообщил министр аграрной политики и продовольствия Украины Алексей Павленко во время аграрного телемарафона на канале NewsOne.

Пон, 16 листопада 2015, 12:34

field[@name='news_title']

Міністр: АПК забезпечує 37% валютних надходжень до держбюджету України

«Агросектор залишається найбільш динамічною та перспективною галуззю української економіки. Сільське господарство - експортна галузь №1 в Україні, що забезпечує 14% загального обсягу ВВП», - зазначив Міністр аграрної політики та продовольства України Олексій Павленко під час аграрного телемарафону на каналі NewsOne.

Пон, 16 листопада 2015, 10:43