Меню
field[@name='news_title']

ПАТ «Аграрний фонд» разом з Банком Кредит Дніпро розпочинають спільну програму фінансування аграріїв

ПАТ «Аграрний фонд» разом з Банком Кредит Дніпро розпочинає спільну програму фінансування виробників сільськогосподарської продукції.

Вт, 15 травня, 12:15

field[@name='news_title']

Чистий прибуток ПАТ «Аграрний фонд» за I квартал 2018 року склав 23 млн грн

За підсумками І кварталу 2018 року дохід ПАТ «Аграрний фонд» склав 1,9 млрд грн, прибуток до оподаткування - 28,1 млн грн. Після нарахування податку на прибуток, чистий прибуток Товариства склав 23 млн грн.

Пт, 27 квiтня, 10:56

field[@name='news_title']

ПАТ «Аграрний фонд» та компанія «Аlapala» уклали договір на поставку обладнання для борошномельного комплексу

В столиці Турецької Республіки місті Анкарі відбулося підписання контракту на поставку обладнання для борошномельного комплексу між ДП ПАТ «Аграрний фонд» та турецькою компанією «Alapala Makina Gida Sanayi Ve Ticaret A.Ş.».

Чт, 26 квiтня, 10:55

field[@name='news_title']

Великоднє свято від ПАТ «Аграрний фонд» відбулося в Києві

Напередодні Великодня ПАТ «Аграрний фонд» провів низку заходів в одному з столичних супермаркетів. Покупцям була надана детальна інформація щодо борошна власної ТМ, вони могли зробити пам'ятні фото в фотозоні з логотипом компанії, і скуштувати бельгійські вафлі, які випікали на місці з борошна Аграрного фонду.

Пт, 6 квiтня, 11:57

field[@name='news_title']

ПАТ «Аграрний фонд» попереджає про появу шахраїв, які працюють нібито від імені фонду

Співробітниками ПАТ «Аграрний фонд» встановлені факти шахрайських дій з боку компанії, яка використовує схожу назву і нібито продає мінеральні добрива, а насправді ошукує агровиробників.

Чт, 15 березня, 9:32

field[@name='news_title']

Прибуток ПАТ «Аграрний фонд» за 2017 рік склав 94,8 млн грн

За підсумками 2017 року дохід ПАТ «Аграрний фонд» склав 4,3 млрд грн, чистий прибуток - 94,8 млн грн. Виконання фінансового плану підприємства в частині чистого прибутку становить 103,6%.

Чт, 1 березня, 9:30

field[@name='news_title']

ПАТ «Аграрний фонд» представив власну продукцію на міжнародній виставці Gulfood 2018

Делегація ПАТ «Аграрний фонд» представила продукцію власного виробництва на міжнародній виставці харчової промисловості й виробництва напоїв Gulfood 2018, яка проходить в м. Дубай (ОАЕ) з 18 по 22 лютого.

Пон, 19 лютого, 11:05

field[@name='news_title']

ПАТ «Аграрний фонд» пропонує одночасне укладання форвардного контракту і договору на купівлю мінеральних добрив

З метою якнайшвидшого і більш якісного забезпечення агровиробників мінеральними добривами, ПАТ «Аграрний фонд» пропонує одночасне укладання форвардного контракту і договору на придбання мінеральних добрив.

Пт, 16 лютого, 14:18

field[@name='news_title']

Юрий Меленчук: Удобрения Аграрного фонда можно купить в каждой области Украины

По информации института охраны грунтов, украинские аграрии на сегодня обеспечены минеральными удобрениями лишь на 32%. Отвечая на запросы сельхозпроизводителей, недавно ПАО «Аграрный фонд» запустил весеннюю кампанию по продаже минудобрений.

Пт, 9 лютого, 14:05

field[@name='news_title']

ПАТ «Аграрний фонд» розпочинає весняну кампанію з продажу мінеральних добрив

ПАТ «Аграрний фонд» розпочинає весняну кампанію з продажу мінеральних добрив українського виробництва. Про це повідомив голова правління Товариства Андрій Радченко.

Пон, 5 лютого, 12:35

field[@name='news_title']

ПАТ «Аграрний фонд» збільшив експорт борошна на 70%

ПАТ «Аграрний фонд» в 2017 році збільшив експорт борошна на 70% в порівнянні з минулорічними показниками. Про це голова правління Товариства Андрій Радченко розповів в інтерв'ю «Новое время».

Чт, 28 грудня 2017, 13:51

field[@name='news_title']

ПАТ «Аграрний фонд» став переможцем конкурсу «Столичний стандарт якості»

ПАТ «Аграрний фонд» став переможцем конкурсу «Столичний стандарт якості». Високу відзнаку Товариство отримало за результатами випробувань та оцінки виробництва борошна пшеничного фасованого вищого ґатунку власної ТМ.

Вт, 26 грудня 2017, 12:23