Меню

ПАТ «Аграрний фонд» розгляне всі пропозиції щодо закупівлі гречки за ринковими цінами - Радченко

ПАТ «Аграрний фонд» на виконання державної програми з забезпечення продовольчої безпеки країни розгляне всі пропозиції від сільгоспвиробників щодо закупівлі гречки за форвардною програмою 2015 року. Про це голова правління ПАТ «Аграрний фонд» Андрій Радченко заявив в ефірі Телеканал 24.

«Ми проводимо закупівлі і з задоволенням розглянемо всі заявки від сільгоспвиробників на придбання гречки, яку вони вже посадили чи збираються посадити», - сказав Андрій Радченко.

Голова правління також додав, що гречка закупається за державною програмою для забезпечення продовольчої безпеки країни, а розрахунок за гречку на момент поставки зерна буде відбуватися за ринковими цінами.

Як повідомлялося раніше, ПАТ «Аграрний фонд» планує придбати 25-30 тис. тонн гречки за програмою форвардних закупівель 2015 року.

Закупівельна ціна за 1 тонну гречки складає 6100 грн. Передплата за форвардним контрактом - 65%. Решта суми буде виплачена після виконання надходження зерна з урахуванням ринкової ціни на момент поставки.