Меню

АТ «Аграрний фонд» представляє продукцію власного виробництва на 27 міжнародній виставці Gulfood 2022

АТ «Аграрний фонд» вже традиційно бере участь в одній з найбільших та найвпливовіших виставок харчової промисловості Gulfood 2022. Цього року відвідувачам виставки з усього світу Товариство представляє борошно та крупи власного виробництва.     

Попри те, що виставка відбувається зі значними обмеженнями, зацікавленість в продукції українського виробництва залишається на високому рівні. Колективний стенд українських виробників, на якому представлена продукція 33 компаній, активно відвідують представники торгівельних мереж, імпортерів та дистриб’юторів харчових продуктів. Крім того, традиційно до українських виробників завітала Міністр проводовольчої безпеки ОАЕ Мар’ям Аль Мхейрі, яка вже неодноразово заявляли про важливість та необхідність розвитку співпраці ОАЕ та України в сфері продовольства.

Окрім презентації товарів та послуг продовольчого комплексу на Gulfood 2022 відбудуться численні конференції, присвячені проблемам глобальної продовольчої безпеки, а також новітнім технологіям та тенденціям розвитку харчової промисловості.