Меню

Акціонерне товариство «Аграрний фонд» взяло участь у «Форумі зернопереробників-2021»

23-25 вересня представники АТ «Аграрний фонд» традиційно взяли участь в ХІХ Міжнародній конференції «Форум зернопереробників-2021». Учасники форуму, серед яких були представники провідних компаній борошномельно-круп’яного, хлібопекарського та зернового бізнесу, обговорили проблеми галузі та перспективи її розвитку.    

Ключовими темами дискусій учасників форуму були місце та роль України в глобальному ринку зерна та продуктів його переробки, проблеми та нові тенденції у переробці зернових. Крім того, учасники форуму чимало уваги приділили аналізу ринків збуту та обговоренню перспективи експорту української борошномельної та круп’яної продукції.

За словами експертів, загрози продовольчій безпеці України немає – борошна в країні буде достатньо. Разом з тим, учасники форуму наголосили на неминучості росту цін на продукти борошномельної галузі, оскільки Україна є частиною глобального ринку, де зростання вартості сировини та електроенергії неминуче спровокує підняття цін на українське зерно та продукти його переробки.