Меню

Акціонерне товариство «Аграрний фонд» взяло участь у форумі «Зернові 2021: зберігання та переробка»

Знімок екрана 2021-08-09 о 09

АТ «Аграрний фонд» взяло участь у форумі «Зернові 2021: зберігання та переробка», що відбувся в Одесі в рамках проекту Європейського інвестиційного банку (ЄІБ) «Основний кредит для аграрної галузі – Україна».

Учасники форуму, серед яких були представники аграрних компаній та елеваторного бізнесу, обговорили проблеми вирощування, зберігання та переробки зернових, поділилися напрацюваннями та домовилися про співпрацю.

Odesa

У своєму виступі член правління АТ «Аграрний фонд» Володимир Глухов розповів про фінансові механізми забезпечення поточної діяльності сільгоспвиробників та елеваторів. Серед таких механізмів особливої уваги, за словами Володимира Глухова, заслуговують програми закупівлі зерна майбутнього врожаю.

«Закупівлі зерна майбутнього врожаю – ефективний інструмент залучення обігових коштів для сільгоспвиробників. Малий та середній бізнес, за необхідності, може отримати фінансування в рамках проекту закупівлі зерна майбутнього врожаю, який щороку реалізовує АТ «Аграрний фонд». Так аграрне підприємство має можливість отримати до 80% від вартості законтрактованого врожаю, а решту після поставки його на елеватор, за ринковою ціною", зазначив Володимир Глухов.

Нагадаємо в лютому 2021 року АТ «Аграрний фонд» підписало тристоронній меморандум про співпрацю з Одеською обласною державною адміністрацією та ДП «Куліндорівський комбінат хлібопродуктів». Сторони домовилися розширити співробітництво щодо забезпечення продовольчої та цінової стабільності в Одеській області.