Меню

Експорту борошна АТ «Аграрний фонд» бути

Акціонерне товариство «Аграрний фонд» вже вп’яте представило свою продукцію на одній з найбільших виставок харчової промисловості «Gulfood».

Попри обмеження, в яких відбувалася виставка, і значно меншу кількість відвідувачів, порівняно з минулими роками, зацікавленість в товарах українського виробництва не знизилася. Про це свідчить інтерес до представників українського колективного стенду з боку офіційних осіб ОАЕ та представників торгівельних мереж, магазинів, імпортерів та дистриб’юторів харчових продуктів.

Колективний стенд українських виробників разом з заступником міністра закордонних справ України Дмитром Сеніком відвідала Міністр проводовольчої безпеки ОАЕ Мар’ям Аль Мхейрі. Міністр підтвердила, що Україна є стратегічним та одним із ключових партнерів ОАЕ у сфері продовольства та висловила зацікавленість у подальшому імпорті продуктів харчування з нашої країни.

Об’єднані Арабські Емірати та інші країни Близького Сходу та Африки зацікавлені в українських продуктах харчування, особливо, враховуючи їхню імпортозалежність та глобальні продовольчі проблеми. Тому провідні українські виробники мають великі шанси досягти успіху саме на цих ринках.

Представники АТ «Аграрний фонд» провели низку переговорів і досягли попередніх домовленостей з приводу постачання борошна вітчизняного виробництва до країн Близького Сходу та Африки, що вкотре підтверджує готовність Товариства до участі в забезпеченні, як внутрішньої, так і глобальної продовольчої безпеки.