Меню

АТ «Аграрний фонд» пройшов позаплановий аудит Міністерства економіки

Департамент внутрішнього аудиту Міністерства розвитку економіки, торгівлі та сільського господарства України провів позаплановий аудит діяльності АТ «Аграрний фонд» за період з 01.11.2019 по 01.06.2020.

Аудит проведено відповідно до Порядку здійснення внутрішнього аудиту, затвердженого Кабінетом Міністрів України, та наказу Міністерства розвитку економіки, торгівлі та сільського господарства України.

В рамках аудиторського дослідження проведено оцінку діяльності Товариства щодо дотримання актів законодавства, планів, процедур та контрактів щодо стану збереження та використання активів.

Також Аудитор проаналізував законність та ефективність використання державних коштів і майна та відповідність фактичної наявності активів та зобов’язань Аграрного фонду даним бухгалтерського обліку та фінансової звітності.

Детальніше зі звітом можна ознайомитися за посиланням - Аудиторський звіт Міністрества розвитку економіки, торгівлі та сільського господарства України від 26.06.2020

Крім того, публікуємо аудиторський звіт від 31.03.2020 року Департаменту внутрішнього аудиту Міністерства розвитку економіки, торгівлі та сільського господарства України за період з 01.01.2018 по 31.03.2020 р.