Меню

Аграрний фонд готовий стати гарантом продовольчої безпеки України

Акціонерне товариство «Аграрний фонд» готове гарантувати продовольчу безпеку України. Про це, а також про поточний стан справ в Товаристві та про плани на 2020 рік в.о. голови правління Богдан Банчук розповів в інтерв’ю НВ.

«Якщо в Уряду є бачення, що Аграрному фонду потрібно забезпечити продовольчу безпеку в довготривалій перспективі, то ми готові виступити гарантом такої безпеки» - зазначив Богдан Банчук.

В.о. голови правління також розповів, що пріоритетними завданнями на 2020 рік є виведення Аграрного фонду з фінансової кризи та повернення довіри сільгоспвиробників.  

«Головне завдання на 2020-й – максимально наблизити Товариство до фінансових показників зі знаком «плюс»… а також повернути довіру малого та середнього сільгоспвиробника до Аграрного фонду, стати надійним партнером аграріїв і своєчасно надавати їм фінансову підтримку від імені держави», - додав керівник Товариства.

За словами Богдана Банчука, АТ «Аграрний фонд» реалізує мінеральні добрива, закуплені в 2019 році, а надалі планує сконцентруватися на розвитку своєї форвардної програми.

«Зараз на балансі Аграрного фонду близько 110 тис. тонн добрив, які ми хочемо продати, коли будуть сприятливі ринкові умови. А надалі в планах Товариства все ж таки сконцентруватися на фінансовій підтримці наших агровиробників… Ми плануємо розвивати нашу форвардну програму і повернутися на попередні обсяги закупівель зернових. Весняний її етап буде продовжуватися до останньої заявки, але все ж таки дуже великі сподівання покладаємо на осінь» - зауважив Богдан Банчук.

Раніше Богдан Банчук взяв участь у засіданні Комітету Верховної Ради України з питань аграрної та земельної політики та розповів про поточний стан справ у Товаристві.