Меню

В.о. голови правління ПАТ «Аграрний фонд» Богдан Банчук розповів народним депутатам України про поточний стан справ у товаристві

На запрошення народних депутатів в. о. голови правління ПАТ «Аграрний фонд» Богдан Банчук взяв участь у засіданні Комітету Верховної Ради України з питань аграрної та земельної політики та розповів про поточний стан справ у Товаристві. В засіданні Комітету також брав участь заступник Міністра розвитку економіки, торгівлі та сільського господарства України Тарас Висоцький.

У своїй доповіді Б. Банчук повідомив, що за результатами 2019 р. ПАТ «Аграрний фонд» отримав збитки на суму 3,2 млрд грн. Пов’язано це з тим, що в грудні 2019 р. на витрати було віднесено виведені в 2014 р. зі статутного капіталу ПАТ «Аграрний фонд» 2,4 млрд грн через «Брокбізнесбанк» та «Радикал Банк». Крім того, до витрат Товариства у 2019 р. віднесено й уцінку та списання товарно-матеріальних цінностей на суму 1,1 млрд грн.

Також Б. Банчук поінформував членів аграрного комітету про те, що за підсумками першого кварталу 2020 р., Товариство отримало збитки на суму – 207 млн грн.

Загалом станом на кінець травня 2020 р. в активах товариства перебуває 22 тис. тонн зерна, 109,5 тис. тонн мінеральних добрив і 105 млн грн на банківських рахунках, – зазначив Б. Банчук. 

Попри непросту ситуацію, в якій опинився Аграрний фонд, народні депутати висловили сподівання, що новому менеджменту вдасться вивести Товариство з кризи. На наступній зустрічі Богдан Банчук представить Комітету Верховної Ради України з питань аграрної та земельної політики план діяльності ПАТ «Аграрний фонд» до кінця 2020 р.

Нагадаємо, Богдан Банчук призначений в. о. голови правління ПАТ «Аграрний фонд» розпорядженням Кабінету Міністрів України від 13 травня 2020 року