Меню

Під час програми форвардних закупівель 2020 року ПАТ «Аграрний фонд» профінансував агровиробників на 233 млн грн

Станом на травень Товариство закупило у сільгоспвиробників 72 тис. тонн зернових, зокрема пшениці, ячменю, жита та кукрудзи.

За словами в.о. голови правління ПАТ «Аграрний фонд» Богдана Банчука,  весняна форвардна програма продовжується і триватиме доти, доки будуть надходити заявки від агровиробників.

«На сьогодні ПАТ «Аграрний фонд» профінансував агровиробників на 233 млн грн, закупивши 72 тис. тонн зернових. Так, це мало, порівняно з попередніми роками, але форвардна програма ще не завершилась і контракти будуть укладатись доти, доки будуть надходити заявки від аграріїв. Наша місія залишається незмінною – максимально підтримувати та сприяти розвитку малих та середніх агровиробників», - зазначив Б. Банчук.

Нагадаємо, що згідно з умовами форвардної програма 2020, фінансування надається мінеральними добривами та грошовими коштами. Грошові кошти в структурі фінансування можуть складати до 50% від суми контракту. Застава – зерно врожаю 2020 року.

Мінімальні партії закупівель будуть наступними: пшениця – 100 тонн, кукурудза – 100 тонн, ячмінь - 100 тонн, жито – 50 тонн.

Закупівельні ціни, виходячи з яких здійснюватиметься передплата за договорами, для зерна складають: пшениці 2 класу – 4 200 грн/т, пшениці 3 класу – 4 000 грн/т, кукурудзи

3 класу –3 300 грн/т, жита 3 класу – 4 000 грн/т, ячменю 3 класу - 3300 грн/т.

Розмір попередньої оплати встановлюється рішенням Комісії з ризиків ПАТ «Аграрний фонд» у відповідності до системи оцінки клієнтів, і складатиме від 70 до 100% від загальної вартості поставки за договором.

З повним переліком документів, необхідних для укладання договору з ПАТ «Аграрний фонд», можна ознайомитись в розділі сайту «Форвард 2020», детальніше про особливості форвардних закупівель Товариства – в розділі «Форвардна програма».