Меню

Спеціальний проект від ПАТ «Аграрний фонд». Слово аграрія. Сергій Корень

Сьогодні у нас заключний матеріал Спецпроекту «Слово аграрія». Ми вдячні всім фермерам, які мали час та бажання розповісти про свій досвід співпраці з Аграрним фондом. Ми сподіваємось, що для наших читачів це було корисно і вони взяли до уваги, що співпраця з Аграрним фондом – це великі можливості для малих та середніх агровиробників. В спецпроекті взяли участь 12 керівників фермерських господарств з восьми областей України.

Сергій Корень
Сільськогосподарське приватне підприємство «Рудники», Рівненська область


«Довгий час ми співпрацювали з аграріями, закуповували у них сільськогосподарську продукцію. А в 2011 році купили агропідприємство. Вчилися всьому з нуля, розбирались, вивчали, запрошували до співпраці агрономів. На сьогодні СПП «Рудники» обробляє 1700 га. Вирощуємо пшеницю, рапс, соняшник, кукурудзу, сою.
З Аграрним фондом співпрацювали вперше. Брали участь в програмі обміну мінеральних добрив на зерно пшениці майбутнього врожаю. Ми взяли майже весь спектр запропонованих добрив – селітру, карбамід, сульфат амонію, діамофоску.
Договір укладали за аграрною розпискою. Як на мене, аграрна розписка зручний інструмент, який дійсно страхує кредитора, що він отримає свій товар, а аграрій – гарантує поставку».