Меню

Спеціальний проект від ПАТ «Аграрний фонд». Слово аграрія. Ігор Клімішин

Шановні читачі, агровиробники! В складних умовах карантину ми намагаємось донести якомога більше інформації до українських хліборобів. А саме - як і чим їм може допомогти Аграрний фонд. А найкраще це можуть розказати самі фермери, які вже скористалися нашими програмами.

 

Ігор Клімішин
Фермерське господарство «Нектар», Миколаївська область

 

«Наше фермерське господарство, мабуть, одне з найстаріших в Україні. Ми працюємо з 1993 року. Від самого початку це був сімейних бізнес, яким керував мій батько, а я був його помічником. А в 2017 році ми, так би мовити, помінялись ролями, і на чолі господарства став я.
На сьогодні обробляємо 500 га землі, переважно вирощуємо традиційну зернову групу: пшеницю, ячмінь, кукурудзу, соняшник.
З Аграрним фондом ми співпрацювали вперше, хоча досвід роботи за форвардними контрактами з іншими компаніями ми вже маємо. Брали участь у програмі обміну мінеральних добрив на зерно майбутнього врожаю. Взяли карбамід, селітру, КАС, складні добрива.
Співробітники Миколаївського регіонального представництва допомогли підготувати всі документи, за що їм окрема подяка. Зараз готуємо пакет документів на укладання фінансового форварду, що дозволить нам закрити всі поточні питання аж до самих жнив. Що стосується побажань на майбутню співпрацю, то хотілося б, щоб у Аграрного фонду було якомога більше базисів, куди можна буде поставляти зерно. Це допоможе скоротити витрати на логістику і заощадить для аграріїв суттєві кошти».