Меню

ПАТ «Аграрний фонд» дякує Службі Безпеки України за допомогу в збереженні майна

Завдяки професійній роботі Служби Безпеки України Аграрному фонду вдалося врятувати від розкрадання 10 тисяч тонн зерна.
В лютому цього року ПАТ «Аграрний фонд» отримав повідомлення від СБУ, про те, що правоохоронці підозрюють можливе скоєння злочину певними службовими особами. Зазначені громадяни, на думку слідства, могли планувати привласнення грошових коштів та товарно-матеріальних цінностей Державного підприємства «Чортківський комбінат хлібопродуктів», який належить Державному агентству резерву України.

Отже працівники Служби порадили забрати зерно, яке є власністю Аграрного фонду і зберігалося на складах Чортківського хлібокомбінату, оскільки Аграрний фонд не має власних приміщень, щоб запобігти його втраті. Дослухавшись до поради керівництво Аграрного фонду прийняло рішення терміново вивезти пшеницю, завдяки чому вдалося зберегти неушкодженими 10 тисяч тонн зерна.
На сьогоднішній день ця інформація вже не є таємницею слідства, тож ми можемо публічно подякувати СБУ за попередження, а МВС - за ефективне досудове слідство.
Як повідомив радник Міністра внутрішніх справ Михайло Апостол Михайло Апостол на своїй сторінці у Facebook: «В лютому поточного року в результаті проведених заходів поліцією Тернопільщини виявлено факт зловживання службовим становищем та привласнення грошових коштів службовими особами Державного підприємства «Чортківський комбінат хлібопродуктів» державного агентства резерву України.
Встановлено, що протягом 2018-2019 років службові особи даного підприємства увійшовши в злочинну змову із рядом керівників суб'єктів господарювання приватного сектору економіки, здійснили привласнення грошових коштів та товарно-матеріальних цінностей ДП «Чортківський комбінат хлібопродуктів» та Державного агентства резерву України в кількості 61 т борошна та понад 20 тисяч тонн, а це більше 300 вагонів пшениці, чим завдали державі збитків в особливо великих розмірах.
За даним фактом СУ ГУНП відкрито кримінальне провадження за ч.5 ст.191 КК України».