Меню

Спеціальний проект від ПАТ «Аграрний фонд». Слово аграрія. Ігор Йосипенко

Шановні читачі, агровиробники! В складних умовах карантину ми намагаємось донести якомога більше інформації до українських хліборобів. А саме - як і чим їм може допомогти Аграрний фонд. А найкраще це можуть розказати самі фермери, які вже скористалися нашими програмами.

 

Ігор Йосипенко
ТОВ «Сільськогосподарське підприємство Злато Таврії», Херсонська область

«В сфері агровиробництва працюю вже близько 20 років. Спочатку надавав фермерам логістично-трейдингові послуги, згодом – у 2004 році – заснував власне фермерське господарство. «Злато Таврії» наразі обробляє близько 9 тис. га землі. Вирощуємо зернову групу – пшеницю м’яких і твердих сортів, ячмінь, соняшник, кукурудзу, ріпак. Окремо хочу зауважити, що ми дуже ретельно підходили до формування команди. Всі ці роки де б і з ким я не знайомився, якщо я відчував, що людина професіонал своєї справи, я завжди запрошував її на роботу в «Злато Таврії». І на сьогодні у нас сформувалась справжня команда професіоналів.
З Аграрним фондом співпрацюємо вже не вперше. Свого часу ми працювали і з іншими державними компаніями, укладаючи форвардні контракти. І хочу зауважити, що в багатьох випадках на паперах умови майже однакові, але результат залежить від того, наскільки злагоджено та професійно працюють люди. Окрема подяка Херсонському регіональному представництву Аграрного фонду за оперативність та професійну співпрацю. Від подачі нами документів до Херсонської філії до відвантаження добрив пройшло трохи більше тижня!
За програмою обміну мінеральних добрив на зерно майбутнього врожаю ми придбали селітру. Договір укладали за аграрною розпискою».