Меню

Спеціальний проект від ПАТ «Аграрний фонд». Слово аграрія. Ярослав Тимофійчук

Шановні читачі, агровиробники! В складних умовах карантину ми намагаємось донести якомога більше інформації до українських хліборобів. А саме - як і чим їм може допомогти Аграрний фонд. А найкраще це можуть розказати самі фермери, які вже скористалися нашими програмами.

 

Ярослав Тимофійчук
ПП «Ярослав і К», Івано-Франківська область

«Як підприємець я розпочав свою справу з виробництва. У мене був ковбасний цех, у брата – невелике фермерське господарство. А поруч з нами простоювали і заростали бур’янами землі колишнього колгоспу. І ми прийняли рішення. Спочатку взяли в оренду 300 га. Частина грошей були власні прибутки від ковбасного цеху, інші – взяли кредити у банках і почали купувати техніку, розробляти землю. Власне, звідтоді більшість прибутків ми в техніку і вкладаємо.
Справа потихеньку пішла і сьогодні наше підприємство обробляє близько 1000 га. Вирощуємо пшеницю, ячмінь, сою, кукурудзу, соняшник.
З Аграрним фондом співпрацюємо вже не вперше. 4-5 років укладали форвардний контракт. Цьогоріч за аграрною розпискою брали участь в програмі обміну мінеральних добрив на зерно майбутнього врожаю. Ми придбали карбамід та сульфат амонію. Завдяки розгалуженій мережі складів Аграрного фонду, найближчий до нас склад був на відстані 50 км і ми змогли забрати добрива самостійно.
Головне побажання, яке у мене є, щоб ціни в сезон на сільськогосподарську продукцію були конкурентними. І тоді у аграрія буде бажання і сіяти, і жати».