Меню

Спеціальний проект від ПАТ «Аграрний фонд». Слово аграрія. Ігор Віштак

Шановні читачі, агровиробники! В складних умовах карантину ми намагаємось донести якомога більше інформації до українських хліборобів. А саме - як і чим їм може допомогти Аграрний фонд. А найкраще це можуть розказати самі фермери, які вже скористалися нашими програмами.

Наш наступний гість - Ігор Віштак
ПП «Перлина Тікича», Черкаська область:

"Після закінчення університету два роки працював бухгалтером в сільськогосподарському підприємстві. Потім мене обрали сільським головою. В 2013 році наша Кищенецька сільська рада за показниками соціально-економічної діяльності посіла перше місце в Маньківському районі та трете в Черкаській області. Після цього я отримав пропозицію очолити Маньківську районну державну адміністрацію. За три роки я звільнився за власним бажанням, оскільки зрозумів, що насправді я хочу працювати на землі, і вже наступного дня вийшов на роботу в «Перлину Тікича».
Приватне підприємство «Перлина Тікича» засноване в 2010 році. Маємо два напрямки роботи – рослинництво і тваринництво. Вирощуємо пшеницю, ячмінь, кукурудзу, соняшник, сою, кормові культури, оскільки у нас близько 200 голів корів.
З Аграрним фондом цього року співпрацювали вперше. За форвардним контрактом брали мінеральні добрива (селітру) в обмін на зерно кукурудзи майбутнього врожаю. Співпраця з Аграрним фондом стала у великій нагоді і була результативною".