Меню

Спеціальний проект від ПАТ «Аграрний фонд». Слово аграрія. Володимир Молодик

Шановні читачі, агровиробники! В складних умовах карантину ми намагаємось донести якомога більше інформації до українських хліборобів. А саме - як і чим їм може допомогти Аграрний фонд. А найкраще це можуть розказати самі фермери, які вже скористалися нашими програмами.

Наш наступний гість - Володимир Молодик

ПП «Стамат», Черкаська область

В аграрному секторі я працюю з 2000-го року. Власне підприємство започаткував у 2008, вирощуємо зернові та технічні культури. Зокрема, соняшник та цукровий буряк. Земельний банк підприємства – 600 га.

З Аграрним фондом співпрацюємо вже другий рік поспіль. Цього року приємно порадувало суттєве зменшення відсоткової ставки при укладанні форвардних контрактів. Можна сказати, що минулого року вони були завищені, а зараз – ринкові.

За програмою обміну добрив на зерно майбутнього врожаю наше підприємство придбало рідкі добрива – КАС, які ми забираємо невеликими партіями за потребою, що для нас дуже зручно.

Щодо побажань у майбутній співпраці з Аграрним фондом, хотілося щоб у підприємства було якомога більше базисів, куди аграрії можуть поставити зернові в сезон. Це було б дуже зручно і для агровиробників, і для самого фонду.