Меню

Спеціальний проект від ПАТ «Аграрний фонд». Слово аграрія. Андрій Карбань

Шановні читачі, агровиробники! В складних умовах карантину ми намагаємось донести якомога більше інформації до українських хліборобів. А саме - як і чим їм може допомогти Аграрний фонд. А найкраще це можуть розказати самі фермери, які вже скористалися нашими програмами.

Наш третій гість - Андрій Карбань
ФГ «Найкращі врожаї», Харківська область

«Близько двадцяти років тому почав співпрацювати з аграріями. Спочатку займалися дизпаливом, згодом – технікою. Ремонтом та відновленням тракторів. І в якийсь момент ми вирішили взяти в оренду землю, щоб обробляти її самостійно. На сьогодні земельний банк «Найкращих врожаїв» 1300 га. Вирощуємо кукурудзу, соняшник, пшеницю.
З Аграрним фондом співпрацюємо вже втретє, і маю зазначити, що з кожним роком все складається тільки на краще. Зокрема, цього року дуже порадувало зниженням відсоткової ставки. Це великий плюс.
Нещодавно уклали контракт на придбання селітри, КАСу та діамофоски, оскільки у Аграрного фонду був широкий вибір мінеральних добрив. Варто зазначити і про доволі розгалужену мережі складів, але коли їх буде ще більше, то аграріям буде ще зручніше.
Що стосується побажань, то у мене тільки одне: хочеться щоб держава підтримували малих і середніх агровиробників. І дотації отримувати ті, хто їх дійсно потребує».

Попередні дописи спецпроекту ви можете почитати тут:
https://bitly.su/52TntJ
https://bitly.su/WdJvw