Меню

Спеціальний проект від ПАТ "Аграрний фонд". Слово аграрія. Петро Шаповал

Шановні читачі, агровиробники! В складних умовах карантину ми намагаємось донести якомога більше інформації до українських хліборобів. А саме - як і чим їм може допомогти Аграрний фонд. А найкраще це можуть розказати самі фермери, які вже скористалися нашими програмами.

Наш другий гість - Петро Шаповал, Фермерське господарство «Троянда Громів», Черкаська область:

"Під час навчання в університеті мені пощастило потрапити на практику в Данію. Я працював у фермерському господарстві, яке обробляло 500 га землі і вирощувало 2 тис. голів свиней. Коли повернувся в Україну, загорівся ідеєю створити власне фермерське господарство. З’явилася можливість орендувати землю, в 2016 році зареєстрував «Троянду Громів» і потихеньку почали розвиватись. На сьогодні обробляємо близько 200 га землі, вирощуємо пшеницю, ячмінь, кукурудзу, соняшник.

З Аграрним фондом пробували співпрацювати ще минулого року, але тоді у нас не склалося. Цього року ми уклали договір по аграрній розписці і взяли мінеральні добрива (селітру та карбамід) в обмін на зерно кукурудзи майбутнього врожаю. Добрива були належної якості, і ми їх забрали в обумовлений термін.

Окремо хочу подякувати Черкаському регіональному відділенню, де мені дуже швидко допомогли підготувати пакет документів для укладання контракту".