Меню

ПАТ "Аграрний фонд" презентував власні програми аграріям Сумщини

Керівництво ПАТ "Аграрний фонд" презентувало програми закупівель зернових у місті Охтирка Сумської області.
В.о. голови правління Товариства Іван Баришев зазначив, що Аграрний фонд суттєво змінив принципи роботи з агровиробниками: "Агрофонд - підприємство, яке є вашим надійним партнером. З початку весняної форвардної програми ми вже уклали більше 20-ти аграрних розписок".
Комерційний директор ПАТ "Аграрний фонд" Геннадій Санченко зауважив, що підприємство намагається стати якомога ближче до агровиробників і сьогоднішня зустріч - презентація програм - вже п'ята в Україні.
"Ми зробили одразу декілька кроків назустріч аграріям: зменшили кількість документів, яку необхідні для укладання контракту; розширили лінійку зернових, які ми закупаємо, і зараз це не тільки зерно пшениці 2 та 3 класу, а і фуражне, а також жито, ячмінь та кукурудза", - зазначив Геннадій Санченко.
Комерційний директор також додав, що наразі ПАТ "Аграрний фонд" працює над розширенням сітки складів, де зберігаються мінеральні добрива та задля зручності агровиробників збільшує кількість елеваторів, куди можна буде поставити майбутній врожай.
Зустрічі з аграріями в Охтирці, в якій взяли участь більше 50 представників аграрних та фермерських господарств, передували презентації програм у Чернігові, Черкасах, Херсоні та Тернополі.
Більш докладна інформація про програми ПАТ "Аграрний фонд" - за посиланням.