Меню

ПАТ «Аграрний фонд» презентував програму закупівель зернових в Тернополі

ПАТ «Аграрний фонд» презентував форвардну програму закупівлі зернових урожаю 2020 року для агровиробників Тернопільської області під час наради з керівниками сільськогосподарських підприємств з питань фінансової підтримки сільгоспвиробників.

В заході взяли участь заступник голови Тернопільської обласної державної адміністрації Іван Гайдук, директор департаменту агропромислового розвитку Тернопільської обласної державної адміністрації Володимир Стахів, голова ради об’єднання сільськогосподарських підприємств Тернопільської області Микола Пилипів, начальник відділу ПАТ «Аграрний фонд в Тернопільській області Тарас Даньків та близько 50-ти фермерів області.

«Форвардна програма ПАТ «Аграрний фонд» орієнтована на малі і середні сільськогосподарські підприємства, які відчувають дефіцит коштів і мають потребу в мінеральних добривах», - зазначив начальник відділу ПАТ «Аграрний фонд в Тернопільській області Тарас Даньків.

Представник ПАТ «Аграрний фонд» зауважив, що реалізація зерна майбутнього урожаю в обмін на мінеральні добрива дає фермерам гарантований збут зерна за ринковими цінами і можливість своєчасного підживлення рослин задля збільшення врожайності.