Меню

ПАТ «Аграрний фонд» презентував власні програми в Черкасах

ПАТ «Аграрний фонд» презентував власні програми для малих та середніх агровиробників Черкаської області під час семінару «Механізми залучення додаткових коштів для аграріїв».

В заході взяли участь голова Черкаської обласної адміністрації Роман Боднар, в.о. голови правління ПАТ «Аграрний фонд» Іван Баришев та близько 50-ти фермерів області.
«Ми переглянули наші умови співпраці з агровиробниками, розробили нові інструменти, які будуть цікаві аграріям. Зокрема, поставку мінеральних добрив в обмін на зерно. Для цього ми розширили мережу складів в усіх регіонах та працюємо над можливою доставкою добрив безпосередньо до фермерських господарств», - зазначив в.о. голови правління ПАТ «Аграрний фонд» Іван Баришев.
Керівник Товариства зауважив, що підприємство приділяє все більшу увагу саме малим агровиробникам і починає співпрацювати з фермерськими господарствами з земельним банком від 50 га.
Іван Баришев додав, що наразі ПАТ «Аграрний фонд» працює над програмою будівництва елеваторів разом з аграріями: «Ми вже отримали згоду на програму будівництва елеваторів від банків низки європейських країн. Зараз чекаємо на затвердження Урядом фінансового плану підприємства і чекаємо пропозицій від аграріїв».