Меню

ПАТ «Аграрний фонд» змінює принципи роботи зі страховими компаніями

ПАТ «Аграрний фонд» в рамках оголошеного процесу оптимізації та трансформації бізнес-процесів змінює принцип роботи зі страховими компаніями.

Зокрема, скасована дія Наказу №37 від 13 квітня 2015 року, яким затверджені загальні кваліфікаційні вимоги до страхових компаній, які мають намір співпрацювати з ПАТ «Аграрний фонд» у галузі комплексного страхування посівів врожаю сільськогосподарських культур.

«Вважаємо даний Наказ таким, що не відповідає ринковим відносинам та створює бар’єри для доступу кваліфікованим учасникам ринку агрострахування до співпраці з Фондом. Більшість норм даного наказу було запозичено з Розпорядження Нацкомфінпослуг про Затвердження ліцензійних умов провадження страхової діяльності. Ми не являємось ліцензійним органом і повторна подача нам десятків документів для акредитації є абсолютно неприйнятною та не відповідає стратегії Кабінету Міністрів, направленій на максимальну прозорість бізнес-процесів у всіх державних Компаніях» - зазначив в.о. голови правління ПАТ «Аграрний фонд» Іван Баришев.

Співпраця на весняну форвардну компанію 2020 року розпочата з двома лідерами на ринку агрострахування - СК «ПЗУ Україна» та СК «ARX»* (попередня назва СК «АХА Страхування») на умовах співстрахування.

Основними критеріями, якими керувався ПАТ «Аграрний фонд» при виборі партнерів по страхуванню стали: відкрита фінансова звітність даних компаній; прозорість бізнес процесів, досвід в агрострахуванні та беззаперечна репутація; до уваги були взяті показники компаній по добровільному страхуванню сільськогосподарської продукції за 9 місяців 2019 року, які і стали визначальними критеріями відбору партнерів.

З більш детальною інформацією ви можете ознайомитись в розділі «Співпраця зі страховими».