Меню

ПАТ «Аграрний фонд» оголошує тендер на закупівлю послуг проведення обов’язкового аудиту фінансової звітності

ПАТ «Аграрний фонд» вперше долучається до системи публічних електронних закупівель ProZorro для проведення аудиту.

ПАТ «Аграрний фонд» запрошує компанії, які надають послуги фінансового аудиту, взяти участь у тендері на закупівлю послуг з проведення обов’язкового аудиту річної консолідованої фінансової звітності Товариства за 2019 рік, складеної відповідно до Міжнародних стандартів фінансової звітності.

Процедура закупівлі проводиться враховуючи положення Порядку проведення конкурсного відбору суб’єктів аудиторської діяльності, які можуть бути призначені для надання послуг з проведення обов’язкового аудиту фінансової звітності ПАТ «Аграрний фонд», розділ  «Інша інформація».

Аудиторські фірми мають відповідати вимогам Закону України «Про аудит фінансової звітності та аудиторську діяльність» та бути включені до Реєстру аудиторських фірм та аудиторів, зокрема до розділу «Суб’єкти аудиторської діяльності, які мають право проводити обов’язковий аудит фінансової звітності підприємств, що становлять суспільний інтерес».

Основні завдання, які мають бути реалізовані:

Аудит річної консолідованої фінансової звітності Товариства, складеної відповідно до МСФЗ за 2019 рік відповідно до вимог діючого законодавства та нормативно-правових актів Національного банку України, НКЦПФР, а також вимог Міжнародних стандартів контролю якості, аудиту, огляду, іншого надання впевненості та супутніх послуг Міжнародної федерації бухгалтерів, що прийняті у якості Національних стандартів аудиту, з урахуванням вимог Закону України «Про аудит фінансової звітності та аудиторську діяльність».

Строк надання послуг - до 20 квітня 2020 року.

Кінцевий строк подання пропозицій конкурсних торгів – до 15:00 год 15 січня 2020 року.

З детальними умовами закупівлі можна ознайомитись на веб порталі системи публічних електронних закупівель ProZorro за посиланням.

За довідками з технічних питань можна звертатись за телефоном:

0675806369 Козій Ірина