Меню

Іван Баришев: Ми розпочинаємо оптимізацію та трансформацію бізнес-процесів Аграрного фонду

В.о. глави правління ПАТ «Аграрний фонд» Іван Баришев і керівник компанії «Бюро проектного менеджменту» Олексій Громико домовилися про спільну роботу з аналізу та оптимізації існуючих в компанії бізнес-процесів.

Як повідомив в.о. голови Аграрного фонду Іван Баришев, в рамках даного проекту планується пришвидшити протікання процесів, зменшити витрати, покращити взаємодію з клієнтами: «Нам необхідна швидка і ефективна трансформація компанії, з урахуванням кращих світових практик. Перш за все ми маємо позбутися існуючого у фонді бюрократичного монстра – збирання по десятку підписів під кожним папірцем, в результаті чого знайти відповідального за будь-що абсолютно не можливо. Має бути чітке розподілення повноважень і персональна відповідальність працівників. Завдяки цим змінам у організації процесів Аграрний фонд має знову стати прибутковим».

Після зміни керівництва у державній компанії ПАТ «Аграрний фонд» створюється команда антикризових менеджерів, які мають врятувати фонд і поновити його ефективність. Головні завдання, які стоять перед новою командою: повернути компанії прибутковість, наростити стабілізаційний запас зерна, який зможе забезпечити продовольчу безпеку країни та забезпечити стабільну підтримку малому і середньому аграрному бізнесу.