Меню

ПАТ «Аграрний фонд» планує укласти форвардні контракти на придбання 25-30 тис. тонн гречки

ПАТ «Аграрний фонд» для забезпечення продовольчої безпеки країни та запобігання цінових коливань на ринку планує придбати 25-30 тис. тонн гречки за програмою форвардних закупівель 2015 року. Про це голова правління ПАТ «Аграрний фонд» Андрій Радченко заявив в ефірі телеканалу «Київ» 14 травня.

«Для забезпечення продовольчої безпеки ПАТ «Аграрний фонд» зайняв активну позицію, і зараз шукаємо сільгоспвиробників, які під наше замовлення могли б посіяти гречки більше, ніж планували раніше. Цього року ми маємо намір укласти форвардні контракти на придбання не менш ніж 25-30 тис. тонн гречки», - сказав Андрій Радченко.

Андрій Радченко також додав, що під час збору врожаю ПАТ «Аграрний фонд» також планує докупити певну кількість гречки.

«Таким чином ми плануємо закупити 20-25% гречки від потреб України для внутрішнього продовольчого ринку країни», - зазначив голова правління ПАТ «Аграрний фонд».

Нагадаємо, що наразі ПАТ «Аграрний фонд» проводить закупівлю гречки за форвардною програмою. Закупівельна ціна за 1 тонну гречки складає 6100 грн. Передплата за форвардним контрактом - 65%. Решта суми буде виплачена після виконання надходження зерна з урахуванням ринкової ціни на момент поставки.