Меню

ПАТ «Аграрний фонд» протягом двох років забезпечив аграріїв більш ніж 1 млн тонн мінеральних добрив

Протягом 2018-2019 та 2019-2020 маркетингових років ПАТ «Аграрний фонд» забезпечив агровиробників 1,1 млн тонн мінеральних добрив. Про це заявив виконавчий директор ПАТ «Аграрний фонд» Микола Зубарєв під час робочої зустрічі агровиробників та Союзу хіміків України.

«За два маркетингових роки ми закупили 1,1 млн тонн мінеральних добрив. Зараз, за нашими підрахунками, частка ПАТ «Аграрний фонд» на ринку мінеральних добрив України на сьогодні складає близько 15%», - розповів Зубарєв.

Виконавчий директор зазначив, що Товариство має всі умови та можливості для своєчасного забезпечення агровиробників мінеральними добривами:

«Наша перевага на ринку – можливість укласти форвардний контракт на придбання добрив. Тобто, ви можете прийти до нас будь коли, в найгарячіший для вас момент і укласти форвардний контракт на придбання мінеральних добрив. Розрахунок – при поставці зерна за ринковими цінами, які склалися на момент поставки».

Микола Зубарєв також додав, що ПАТ «Аграрний фонд» має розгалужену систему складів в усіх областях України, що дає можливість мінімізувати затрати на логістичні послуги та завжди вчасно доставляли продукцію.

 

Прес-служба ПАТ «Аграрний фонд»