Меню

Для ПАТ «Аграрний фонд» підтверджений довгостроковий кредитний рейтинг позичальника на рівні uaAA інвестиційної категорії з прогнозом «стабільний»

Національне рейтингове агентство «Рюрік» підтвердило довгостроковий кредитний рейтинг позичальника на рівні uaАА інвестиційної категорії з прогнозом «стабільний» для ПАТ «Аграрний фонд».

Відповідно до Національної рейтингової шкали, затвердженої постановою Кабміну №665 від 26.04.2007 р., позичальник або окремий борговий інструмент з рейтингом uaAА характеризується дуже високою кредитоспроможністю порівняно з іншими українськими позичальниками або борговими інструментами. Прогноз «стабільний» вказує на відсутність передумов для зміни рівня рейтингу в найближчій перспективі.

Для визначення рейтингової оцінки НРА «Рюрік» використовувало надану ПАТ «Аграрний фонд» внутрішню інформацію і фінансову звітність за 01.01.2017 р. - 01.01.2019 р. включно, а також публічну інформацію та власні бази даних. Під час визначення рейтингової оцінки було узагальнено найбільш суттєві фактори, які впливають на рівень кредитного рейтингу банківської установи.

Серед позитивних факторів, які впливають на роботу Товариства, було зазначено суттєве зростання обсягів реалізованої продукції протягом останніх років. За результатами 2018 року чистий дохід Товариства від реалізації продукції та послуг зріс до 6,86 млрд грн з 4,37 млрд грн за підсумками аналогічного періоду попереднього року; міцні ринкові позиції; достатні показники ліквідності компанії.

 

Прес-служба ПАТ «Аграрний фонд»