Меню

Рада бізнес-омбудсмена звернулася до керівників НАБУ та САП з проханням перевірити обставини порушення законних інтересів ПАТ «Аграрний фонд»

Рада бізнес-омбудсмена звернулася до керівництва Національного антикорупційного бюро України та Спеціалізованої антикорупційної прокуратури України з проханням перевірити обставини можливих порушень під час проведення обшуку в ПАТ «Аграрний фонд», який відбувся 7-9 лютого 2019 року.

Так, на звернення ПАТ «Аграрний фонд» з проханням провести перевірку законності дій детективів НАБУ та вжити заходів щодо поновлення порушених прав ПАТ «Аграрний фонд», а також притягнення до відповідальності співробітників НАБУ, Рада бізнес-омбудсмена вивчила надані матеріали і встановила, що зазначені обставини справді свідчать про можливі порушення.

Документи з повним переліком можливих порушень з боку працівників НАБУ направлені також директору НАБУ Артему Ситнику та керівнику Спеціалізованої антикорупційної прокуратури - заступнику Генерального прокурора України Назару Холодницькому з проханням перевірити обставини, викладені у зверненні.

Крім того, ПАТ «Аграрний фонд» отримав відповідь від Адміністрації Президента України та Кабінету Міністрів України щодо скарги на неправомірні дії з боку співробітників НАБУ. У ній зазначається, що відповідна скарга надіслана для перевірки до Спеціалізованої антикорупційної прокуратури України.

В свою чергу, Спеціалізована антикорупційна прокуратура України у своєму листі наголосила, що досудове розслідування кримінальних проваджень взято на контроль відомства.

Нагадаємо, що з 7 по 9 лютого 2019 року в приміщенні ПАТ «Аграрний фонд» працівники НАБУ проводили обшук.

Під час обшуку співробітниками ПАТ «Аграрний фонд» були зафіксовані неправомірні дії з боку працівників НАБУ. Відповідні скарги були направлені до Президента України, Прем'єр-міністра України, Уповноваженого ВР України з прав людини та Бізнес-омбудсмена України з проханням відреагувати на тиск з боку НАБУ.

В ПАТ «Аграрний фонд» сподіваються, що всі клопотання будуть розглянуті і Товариство зможе вести повноцінну фінансово-господарську діяльність, яка наразі є неможливою через дії, спричинені працівниками НАБУ.

Прес-служба ПАТ «Аграрний фонд»