Меню

Прибуток ПАТ «Аграрний фонд» за 2018 рік збільшився на 50%

За результатами 2018 року прибуток ПАТ «Аграрний фонд» зріс на 50% в порівнянні з минулим роком при ефективній ставці залученого капіталу в 26%. Про це в інтерв'ю РБК заявив голова правління Товариства Андрій Радченко.

Керівник підприємства зазначив, що компанія стабільно показує зростання і в 2018 році фінансовий план по прибутку вдалося виконати на 101%.

«У цифрах - це 147 млн проти запланованих 146 млн гривень чистого прибутку, який підлягає розподілу між акціонерами, відповідно, виплаті дивідендів на користь держави. Ми поки не знаємо їх рівень: 50% або 75%. Це визначає Мінфін і Кабінет міністрів - чекаємо розпорядження нашого основного акціонера», - повідомив голова правління.

Андрій Радченко додав, що Уряд задоволений результатами роботи Аграрного фонду, оскільки за останні три роки Товариство стало прикладом найуспішнішої державної аграрної компанії.

Голова правління також повідомив, що на сьогодні середня зарплата в Аграрному фонді складає 46,6 тис. грн, що приблизно в 5 разів вище середньої заробітної плати по країні. І таких підхід абсолютно обґрунтований і має свої позитивні результати - за останні три роки технічні втрати зерна в Аграрному фонді не перевищують 0,1% від запасів.

Нагадаємо, що чистий прибуток ПАТ «Аграрний фонд» в 2018 році склав 147 млн грн, в 2017 - 94,8 млн грн.

Прес-служба ПАТ «Аграрний фонд»