Меню

ПАТ «Аграрний фонд» долучився до освітнього проекту «Здорове харчування для дітей»

ПАТ «Аграрний фонд» долучився до Всеукраїнського освітнього проекту «Здорове харчування для дітей». Мета проекту - підвищення рівня обізнаності школярів із засадами здорового харчування та мотивування батьків і дітей до здорового способу життя.

Освітня програма заходів розроблена на основі всесвітньо визнаних підходів до організації здорового харчування для школярів від 6 до 14 років в інтерактивній та ігровій формі.

Усі матеріали проекту, зокрема, і «Тарілка здорового харчування», узгоджені та рекомендовані до використання Асоціацією дієтологів України та Центром громадського здоров'я Міністерства охорони здоров'я України.

«Ми усвідомлюємо необхідність виховання у дітей культури здорового способу життя, тому й долучилися до освітнього проекту «Здорове харчування для дітей» і разом працюватимемо над підвищенням рівня обізнаності школярів та їхніх батьків з принципами правильного харчування. Сучасна людина повинна знати про здорове харчування, вміти робити свідомий вибір продуктів, бути компетентною у сфері споживчих товарів», - зазначає голова правління ПАТ «Аграрний фонд» Андрій Радченко.

«Разом з ПАТ «Аграрний фонд» ми продовжимо знайомити школярів Києва з основами здорового харчування, але в перспективі плануємо, щоб про «Тарілку здорового харчування» дізналась кожна українська родина. Зображення «Тарілки» має з'явитися на кожній кухні країни, щоб українські сім'ї поступово впроваджували принципи здорового харчування у своє життя», - розповідає автор проекту «Здорове харчування для дітей» Ольга Ільюхіна.

Привчити дітей до правильного харчування, коли навколо так активно рекламують спокусливу і часто шкідливу смакоту, складно, але можна і потрібно. Адже, звичка правильно харчуватися, закладена в дитинстві, може стати запорукою здорового і продуктивного життя.

Зареєструватися на заходи проекту можуть вчителі та батьки за посиланням: https://goo.gl/brr1UW.

Стати волонтером проекту: https://goo.gl/kZWu77