Меню

ПАТ «Аграрний фонд» присвоєно довгостроковий кредитний рейтинг позичальника на рівні uaАА інвестиційної категорії з прогнозом «стабільний»

На засіданні Рейтингового комітету Національне рейтингове агентство «Рюрік» присвоїло ПАТ «Аграрний фонд» довгостроковий кредитний рейтинг позичальника на рівні uaАА інвестиційної категорії з прогнозом «стабільний».

Відповідно до Національної рейтингової шкали, позичальник або окремий борговий інструмент з рейтингом uaAА характеризується дуже високою кредитоспроможністю порівняно з іншими українськими позичальниками або борговими інструментами.

Прогноз «стабільний» вказує на відсутність передумов для зміни рівня рейтингу в найближчій перспективі.

Для визначення рейтингової оцінки НРА «Рюрік» використовувало фінансову звітність ПАТ «Аграрний фонд» з 01.01.2017 р. до 01.10.2018 р. включно, а також публічну інформацію та власні бази даних.

Під час визначення рейтингової оцінки було узагальнено найбільш суттєві чинники, які впливають на рівень кредитного рейтингу ПАТ «Аграрний фонд», зокрема визначено високий рівень фінансової стійкості, зростання обсягів реалізації продукції, міцні ринкові позиції та перспективи розвитку.

Нагадаємо, що за результатами 9 місяців 2018 року чистий дохід Товариства від реалізації продукції та послуг зріс до 3,79 млрд грн з 2,30 млрд грн за підсумками аналогічного періоду попереднього року.

Прес-служба ПАТ «Аграрний фонд»