Меню

ПАТ «Аграрний фонд» розширив асортимент мінеральних добрив та запровадив можливість їх обміну на зерно

ПАТ «Аграрний фонд» суттєво розширив асортимент мінеральних добрив та запровадив можливість їх обміну на зерно, щоб створити зручні умови співпраці з агровиробниками. Про це під час конференції «Агрохімія та насіння 2018» розповів виконавчий директор Товариства Микола Зубарєв.

«Цього року ми максимально врахували побажання аграріїв і суттєво розширили лінійку мінеральних добрив. Окрім карбаміду, аміачної селітри, КАС та ВАС, які ми продавали минулого року, зараз у ПАТ «Аграрний фонд» можна придбати також сульфат амонію та діамофоску», - зазначив Микола Зубарєв.

Виконавчий директор також зауважив, що в програмі реалізації мінеральних добрив від ПАТ «Аграрний фонд» з'явилася можливість їх обміну на зерно. «Ми впровадили зручну і вигідну для агровиробників програму обміну зерна на міндобрива. Зокрема, мінеральні добрива можна обміняти на зерно пшениці та кукурудзи, сою і насіння соняшника. Остаточний розрахунок відбувається за ринковими цінами», - зауважив Микола Зубарєв.

Ще однією перевагою придбання мінеральних добрив у ПАТ «Аграрний фонд» є зручна логістика та швидка доставка товару. «ПАТ «Аграрний фонд» має розгалужену мережу складів. Всього по Україні зараз 33 склади у 18-ти областях, а це означає, що товар можна зручно і швидко доставити агровиробникам», - додав виконавчий директор.

Нагадаємо, що на початку листопада з метою забезпечення агровиробників якісними мінеральними добривами та запобіганню їх дефіциту на ринку ПАТ «Аграрний фонд» розпочав осінню кампанію з реалізації мінеральних добрив вітчизняного виробництва.

Більш детальну інформацію щодо реалізації добрив можна отримати на сторінці mindobryva.agrofond.gov.ua

Прес-служба ПАТ «Аграрний фонд»