Меню

ПАТ «Аграрний фонд» презентував свою продукцію на Сорочинському ярмарку

ПАТ «Аграрний фонд» взяв участь в ювілейному, двадцятому Сорочинському ярмарку. Товариство представило борошно та гречку власної торговельної марки.

Відвідувачі ярмарку мали змогу ознайомитись з продукцією фонду, зробити фото на пам'ять, взяти участь в розіграші призів, а також скуштувати кондитерські вироби, виготовлені з борошна Аграрного фонду.

«Цьогорічний Сорочинський ярмарок - це ще одна можливість познайомити українців з торговельною маркою ПАТ «Аграрний фонд». Основне завдання нашого Товариства - розвиток сільського виробництва в Україні та підтримка наших вітчизняних сільгоспвиробників. Сподіваюсь що нашим покупцям сподобаються не лише наші приємні ціни, а й висока якість наших продуктів», - зазначив виконавчий директор ПАТ «Аграрний фонд» Микола Зубарєв.

«Наша мета наша на Сорочинському ярмарку: презентувати Аграрний фонд - одного з найбільших розпорядників борошна в Україні. Ми плануємо донести нашу продукцію з лану до столу кожного українця, дійти до всіх українських міст та містечок», - додав Начальник відділу по роботі в Харківській області ПАТ «Аграрний фонд» Олег Клубук.

Більше фото на сторінці Товариства в Facebook

Прес-служба ПАТ «Аграрний фонд»