Меню

Представники ПАТ «Аграрний фонд» взяли участь в Українському агрофорумі в Нідерландах

Делегація ПАТ «Аграрний фонд» взяла участь в Українському агропромисловому і продовольчому форумі, який відбувся 31 травня в столиці Нідерландів, місті Амстердам.

На Форумі розглядалися питання щодо розвитку міжнародної торгівлі та співпраці в сільськогосподарському секторі між Україною та ЄС, зокрема, з Нідерландами. Учасники обговорили можливість виробництва та експорту не тільки сировини, а й продукції з доданою вартістю.

Однією з найбільш обговорюваних тем стала можливість просування української продукції до великих роздрібних мереж ЄС. Зокрема, таку можливість розглядає і ПАТ «Аграрний фонд», адже Товариство вийшло на український роздрібний ринок борошна, гречки та пластівців з власною ТМ ще в 2015 році.

Серед інших питань Форуму - спрямування інвестицій у новітні технології з метою зміцнення Україною своїх позицій на світових ринках.

Учасники Форуму також поділились успішним досвідом з практики впровадження останніх інновацій та технологій на своїх підприємствах, обговорили доступність інвестицій та фінансування агропромислового сектору України. Представники Аграрного фонду у свою чергу поділились із зацікавленими колегами інформацією щодо будівництва Аграрним фондом сучасного борошномельного комплексу з обладнанням турецької компанії «Alapala Makina Gida Sanayi Ve Ticaret A.Ş.».

Крім того, в рамках Форуму представники ПАТ «Аграрний фонд» взяли участь у засіданні Українсько-нідерландської Спільної ділової ради (JBC), під час якого було обговорено найперспективніші напрями співробітництва між Україною та Нідерландами.

Довідково:

Серед учасників цьогорічного Форуму були представники Урядів України та Нідерландів, Посольства України в Нідерландах, представники ЄБРР та представники провідних агропромислових компаній України: ПАТ «Аграрний фонд», «Мрія Агрохолдинг», МХП, «Астарта-Київ», «Нібулон» та ін.

Прес-служба ПАТ «Аграрний фонд»