Меню

ПАТ «Аграрний фонд» разом з Банком Кредит Дніпро розпочинають спільну програму фінансування аграріїв

ПАТ «Аграрний фонд» разом з Банком Кредит Дніпро розпочинає спільну програму фінансування виробників сільськогосподарської продукції.

Відповідне рішення було оформлене в меморандумі, який був підписаний між ПАТ «Аграрний фонд» та Банком Кредит Дніпро.

«Попит на форвардну програму від Аграрного фонду з кожним роком набирає обертів, тому ми вирішили залучити до фінансування банки, щоб якомога більша кількість агровиробників змогли скористатися цим інструментом. Основна мета спільної програми фінансування - підтримка малих та середніх агровиробників, створення зручної системи отримання коштів аграріями», - зазначив голова правління ПАТ «Аграрний фонд» Андрій Радченко.

«Нові формати партнерських програм з провідними операторами аграрного ринку дозволять максимально розширити інструментарій фінансової підтримки агровиробників з метою підвищення рентабельності та ефективності їх діяльності», - зазначив начальник управління розвитку продажів у агробізнесі Банку Кредит Дніпро Євген Хуриленко.

Форвардний контракт укладається між агропідприємством та ПАТ «Аграрний фонд». Передплата складає 65% від загальної суми контракту. Остаточний розрахунок за ринковими цінами на момент поставки зерна. Відсоткова ставка - 21% в гривні.

Щодо вимог банку до співпраці з агровиробниками, варто зазначити наступні: основний вид діяльності - сільське господарство (рослинництво не менше 70%), тільки для юридичних осіб (строк існування бізнесу - від 2 років), прибуткова діяльність, земельний банк від 300 га.

Більш детальну інформацію про спільну форвардну програму від ПАТ «Аграрний фонд» та Банком Кредит Дніпро можна отримати, зателефонувавши за номером (044) 277 27 12 до центрального офісу, або - звернувшись до регіональних відділень ПАТ «Аграрний фонд».

Товариство закуповує пшеницю, кукурудзу, ячмінь, жито, гречку, овес та горох жовтий. Більш детальну інформацію щодо закупівельних цін та мінімальних закупівельних партій можна прочитати в розділі Форвард-2018.

Довідково:

ПАТ «Аграрний фонд» - провідний оператор аграрного ринку України. Основна діяльність - закупівля зернових та продаж борошна. Більшість зерна закуповується шляхом укладання форвардних (попередніх) контрактів. Щороку фонд закуповує близько 1 млн тонн зернових.

Прес-служба ПАТ «Аграрний фонд»