Вт, 15 травня, 12:15 - ПАТ «Аграрний фонд» разом з Банком Кредит Дніпро розпочинають спільну програму фінансування аграріїв      |      Пт, 27 квiтня, 10:56 - Чистий прибуток ПАТ «Аграрний фонд» за I квартал 2018 року склав 23 млн грн      |      Чт, 26 квiтня, 10:55 - ПАТ «Аграрний фонд» та компанія «Аlapala» уклали договір на поставку обладнання для борошномельного комплексу      |      Пт, 6 квiтня, 11:57 - Великоднє свято від ПАТ «Аграрний фонд» відбулося в Києві      |      Чт, 15 березня, 9:32 - ПАТ «Аграрний фонд» попереджає про появу шахраїв, які працюють нібито від імені фонду      |      Чт, 1 березня, 9:30 - Прибуток ПАТ «Аграрний фонд» за 2017 рік склав 94,8 млн грн      |      Пон, 19 лютого, 11:05 - ПАТ «Аграрний фонд» представив власну продукцію на міжнародній виставці Gulfood 2018      |      Пт, 16 лютого, 14:18 - ПАТ «Аграрний фонд» пропонує одночасне укладання форвардного контракту і договору на купівлю мінеральних добрив      |      Пт, 9 лютого, 14:05 - Юрий Меленчук: Удобрения Аграрного фонда можно купить в каждой области Украины      |      Пон, 5 лютого, 12:35 - ПАТ «Аграрний фонд» розпочинає весняну кампанію з продажу мінеральних добрив      |      

ПАТ «Аграрний фонд» та компанія «Аlapala» уклали договір на поставку обладнання для борошномельного комплексу

Чт, 26 квiтня, 10:55

В столиці Турецької Республіки місті Анкарі відбулося підписання контракту на поставку обладнання для борошномельного комплексу між ДП ПАТ «Аграрний фонд» та турецькою компанією «Alapala Makina Gida Sanayi Ve Ticaret A.Ş.».

Підписання контракту відбулося по завершенню засідання Міжурядової українсько-турецької комісії торговельно-економічного співробітництва 12 квітня.

На зустрічі були присутні Перший віце-прем'єр-міністр - Міністр економічного розвитку і торгівлі України Степан Кубів, міністри та представники уряду Турецької Республіки.

Голова правління ПАТ «Аграрний фонд» Андрій Радченко зазначив, що на сьогодні аграрний сектор є одним з найпривабливіших для залучення іноземних інвестицій в Україні, і над цим працює як приватний, так і державний сектор економіки.

«Попит на продукцію українського агарного виробництва та продукти його переробки щороку зростає, і Україна має всі можливості його задовольняти. Аграрний фонд уклав вигідний контракт з турецькою компанією «Alapala» на умовах залучення товарного кредиту строком на три роки. І вже за півтора роки в Україні буде нове високотехнологічне виробництво, яке задовольнить потреби українських споживачів», - додав Андрій Радченко.

Вартість першої частини рамочного контракту - 2,5 млн євро. Сума товарного кредиту - 2 млн євро.

Виробничі потужності майбутнього борошномельного комплексу - переробка 300 тонн зерна за добу. Підприємство буде устатковане високотехнологічним обладнанням, аналогів якого в Україні ще немає.

Обладнання настільки високого рівня дасть можливість розширити лінійку продукції (хлібопекарські ті кондитерські суміші, вітамінізоване борошно), яка повністю задовольнить потреби українських сімей, а також виробників кондитерських, хлібобулочних та макаронних виробів.

Виробництво обладнання буде відбуватися протягом 6 місяців. Згодом - доставка в Україну, монтаж та запуск виробництва. Введення борошномельного комплексу в експлуатацію має відбутися через 18 місяців.

Наразі ПАТ «Аграрний фонд» розглядає чотири області, де може бути побудований майбутній борошномельний комплекс - Київська, Черкаська, Харківська, Вінницька. Вибір саме цих областей обумовлений тим, що тут є всі необхідні складові для успішної роботи нового борошномельного підприємства: сировина, велика кількість споживачів та дефіцит переробних підприємств.

Довідково: ПАТ «Аграрний фонд» - державне підприємство, 100% якого належать державі. Підприємство входить до топ 20 найприбутковіших державних підприємств України. Частка ПАТ «Аграрний фонд» на внутрішньому ринку зерна - 20%, частка ПАТ «Аграрний фонд» на внутрішньому ринку борошна - 13%. На даний момент Товариство не має власних виробничих потужностей.

Alapala Group (Турецька Республіка) посідає друге місце серед найбільших світових підприємств у сфері виробництва та будівництва обладнання для борошномельної промисловості. Alapala Group включає 7 компаній, які спеціалізується на будівництві об'єктів харчової промисловості та виготовленні обладнання для виробництва, транспортування та переробки зернових культур.

Прес-служба ПАТ «Аграрний фонд»

Найцікавіше
Більше цікавого
Найцікавіше