Меню

ПАТ «Аграрний фонд» представив власну продукцію на міжнародній виставці Gulfood 2018

Делегація ПАТ «Аграрний фонд» представила продукцію власного виробництва на міжнародній виставці харчової промисловості й виробництва напоїв Gulfood 2018, яка проходить в м. Дубай (ОАЕ) з 18 по 22 лютого.

Голова правління Товариства Андрій Радченко зазначив, що перед Аграрним фондом стоїть подвійне завдання: продемонструвати високу якість продуктів українського виробництва і розширити експортний потенціал Товариства.

«Аграрний фонд активно працює на міжнародній арені і ми вже виконуємо ряд контрактів з експорту борошна в країни Африки і Південної Америки. Але зупинятися на досягнутому не збираємося і будемо надалі просувати українські продукти на світові ринки. Переконаний, що участь в Gulfood 2018 нам в цьому допоможе», - зазначив голова правління.

Gulfood - одна з найбільших в світі та регіоні Персидського заливу та Близького Сходу спеціалізована продуктова виставка. Це впливова міжнародна платформа, в якій бере участь понад 5 тис. компаній та близько 100 тис. відвідувачі з 170 країн світу.

Більше фотокарток дивіться на сторінці ПАТ «Аграрний фонд» в Facebook

Прес-служба ПАТ «Аграрний фонд»