Меню

ПАТ «Аграрний фонд» збільшив експорт борошна на 70%

ПАТ «Аграрний фонд» в 2017 році збільшив експорт борошна на 70% в порівнянні з минулорічними показниками. Про це голова правління Товариства Андрій Радченко розповів в інтерв'ю «Новое время».

«Аграрний сектор дійсно б'є рекорди. Ми теж відчули, що причетні до експорту та збільшення експортної виручки, яка надійшла в Україну. Аграрний фонд, зокрема, експортував 17 тис. тонн борошна. Це на 70% більше, ніж у минулому році», - сказав Андрій Радченко.

Голова правління також виказав сподівання, що в майбутньому сезоні збережеться позитивна динаміка, оскільки Аграрний фонд нарощує потужності з переробки.

Нагадаємо, що протягом 2017 року ПАТ «Аграрний фонд» уклав контракт на експорт борошна до країн Південної Америки та Анголи.

Андрій Радченко також зазначив, що рік, який минає «був плідним та складним одночасно»: «Аграрний фонд закінчує рік з виконанням фінансового плану на 102%. Відповідно всі заплановані дивіденди, будуть виплачені в повному обсязі.

Як повідомлялося раніше, ПАТ «Аграрний фонд» законтрактував 666 тис. тонн зернових врожаю 2017 року. Загальна сума контрактів склала 2,9 млрд грн.

Товариство також реалізувало вже більше 60 тис. тонн мінеральних добрив.

Прес-служба ПАТ «Аграрний фонд»