Чт, 15 березня, 9:32 - ПАТ «Аграрний фонд» попереджає про появу шахраїв, які працюють нібито від імені фонду      |      Чт, 1 березня, 9:30 - Прибуток ПАТ «Аграрний фонд» за 2017 рік склав 94,8 млн грн      |      Пон, 19 лютого, 11:05 - ПАТ «Аграрний фонд» представив власну продукцію на міжнародній виставці Gulfood 2018      |      Пт, 16 лютого, 14:18 - ПАТ «Аграрний фонд» пропонує одночасне укладання форвардного контракту і договору на купівлю мінеральних добрив      |      Пт, 9 лютого, 14:05 - Юрий Меленчук: Удобрения Аграрного фонда можно купить в каждой области Украины      |      Пон, 5 лютого, 12:35 - ПАТ «Аграрний фонд» розпочинає весняну кампанію з продажу мінеральних добрив      |      Чт, 28 грудня 2017, 13:51 - ПАТ «Аграрний фонд» збільшив експорт борошна на 70%      |      Вт, 26 грудня 2017, 12:23 - ПАТ «Аграрний фонд» став переможцем конкурсу «Столичний стандарт якості»      |      Чт, 21 грудня 2017, 13:15 - Андрей Радченко: У Аграрного фонда проще получить финасирование, чем у банков      |      Чт, 21 грудня 2017, 13:01 - ПАТ «Аграрний фонд» реалізував понад 60 тис. тонн мінеральних добрив      |      

ПАТ «Аграрний фонд» реалізував понад 60 тис. тонн мінеральних добрив

Чт, 21 грудня 2017, 13:01

ПАТ «Аграрний фонд» реалізував понад 60 тис. тонн мінеральних добрив. Про це голова правління Товариства Андрій Радченко розповів в інтерв'ю Латифундист.

«У нас на складах було більше 220 тис. тонн добрив. Реалізовано вже понад 60 тис. тонн. Ще тиждень-другий поторгуємо, а потім до кінця січня буде період спаду. В лютому-березні продажі поновимо», - розповів керівник Товариства.

За словами Андрія Радченка, мінеральні добрива користуються не аби яким попитом з боку агровиробників: «Зацікавленість щодо добрив є у всіх - малих, середніх, великих агрокомпаній, і навіть трейдерів. І всі активно купують. До того ж, ми маємо гнучкі умови продажу. Ми налаштовані на конструктивний діалог і пропонуємо гнучкі умови для клієнтів».

Голова правління також додав, що Аграрний фонд і надалі планує розвивати продаж міндобрив, засобів захисту рослин та паливно-мастильних матеріалів: «Це все те, в чому аграрії мають необхідність. А ми могли б надати всі ці товари в одному місці на вигідних умовах. Тому в лютому-березні завершимо продаж міндобрив, отримаємо вільні кошти і з квітня-травня спробуємо вийти на ринок з новими міндобривами».

Нагадаємо, що ПАТ «Аграрний фонд» інвестував близько 1 млрд грн в виробництво мінеральних добрив, завдяки чому вдалося поновити роботу основних хімічних підприємств України та забезпечити добривами аграріїв.

Прес-служба ПАТ «Аграрний фонд»

Найцікавіше
Більше цікавого
Найцікавіше