Позавчора, 18 червня, 14:22 - ПАТ «Аграрний фонд» став переможцем конкурсу «Зірка якості»      |      Вт, 12 червня, 11:51 - Борошно ПАТ «Аграрний фонд» отримало найвищу оцінку якості      |      Ср, 6 червня, 15:52 - ПАТ «Аграрний фонд» бере участь у виставці «Агро-2018»      |      Чт, 31 травня, 17:25 - Представники ПАТ «Аграрний фонд» взяли участь в Українському агрофорумі в Нідерландах      |      Вт, 15 травня, 12:15 - ПАТ «Аграрний фонд» разом з Банком Кредит Дніпро розпочинають спільну програму фінансування аграріїв      |      Пт, 27 квiтня, 10:56 - Чистий прибуток ПАТ «Аграрний фонд» за I квартал 2018 року склав 23 млн грн      |      Чт, 26 квiтня, 10:55 - ПАТ «Аграрний фонд» та компанія «Аlapala» уклали договір на поставку обладнання для борошномельного комплексу      |      Пт, 6 квiтня, 11:57 - Великоднє свято від ПАТ «Аграрний фонд» відбулося в Києві      |      Чт, 15 березня, 9:32 - ПАТ «Аграрний фонд» попереджає про появу шахраїв, які працюють нібито від імені фонду      |      Чт, 1 березня, 9:30 - Прибуток ПАТ «Аграрний фонд» за 2017 рік склав 94,8 млн грн      |      

ПАТ «Аграрний фонд» реалізував понад 60 тис. тонн мінеральних добрив

Чт, 21 грудня 2017, 13:01

ПАТ «Аграрний фонд» реалізував понад 60 тис. тонн мінеральних добрив. Про це голова правління Товариства Андрій Радченко розповів в інтерв'ю Латифундист.

«У нас на складах було більше 220 тис. тонн добрив. Реалізовано вже понад 60 тис. тонн. Ще тиждень-другий поторгуємо, а потім до кінця січня буде період спаду. В лютому-березні продажі поновимо», - розповів керівник Товариства.

За словами Андрія Радченка, мінеральні добрива користуються не аби яким попитом з боку агровиробників: «Зацікавленість щодо добрив є у всіх - малих, середніх, великих агрокомпаній, і навіть трейдерів. І всі активно купують. До того ж, ми маємо гнучкі умови продажу. Ми налаштовані на конструктивний діалог і пропонуємо гнучкі умови для клієнтів».

Голова правління також додав, що Аграрний фонд і надалі планує розвивати продаж міндобрив, засобів захисту рослин та паливно-мастильних матеріалів: «Це все те, в чому аграрії мають необхідність. А ми могли б надати всі ці товари в одному місці на вигідних умовах. Тому в лютому-березні завершимо продаж міндобрив, отримаємо вільні кошти і з квітня-травня спробуємо вийти на ринок з новими міндобривами».

Нагадаємо, що ПАТ «Аграрний фонд» інвестував близько 1 млрд грн в виробництво мінеральних добрив, завдяки чому вдалося поновити роботу основних хімічних підприємств України та забезпечити добривами аграріїв.

Прес-служба ПАТ «Аграрний фонд»

Найцікавіше
Більше цікавого
Найцікавіше