Меню

ПАТ «Аграрний фонд» реалізував понад 60 тис. тонн мінеральних добрив

ПАТ «Аграрний фонд» реалізував понад 60 тис. тонн мінеральних добрив. Про це голова правління Товариства Андрій Радченко розповів в інтерв'ю Латифундист.

«У нас на складах було більше 220 тис. тонн добрив. Реалізовано вже понад 60 тис. тонн. Ще тиждень-другий поторгуємо, а потім до кінця січня буде період спаду. В лютому-березні продажі поновимо», - розповів керівник Товариства.

За словами Андрія Радченка, мінеральні добрива користуються не аби яким попитом з боку агровиробників: «Зацікавленість щодо добрив є у всіх - малих, середніх, великих агрокомпаній, і навіть трейдерів. І всі активно купують. До того ж, ми маємо гнучкі умови продажу. Ми налаштовані на конструктивний діалог і пропонуємо гнучкі умови для клієнтів».

Голова правління також додав, що Аграрний фонд і надалі планує розвивати продаж міндобрив, засобів захисту рослин та паливно-мастильних матеріалів: «Це все те, в чому аграрії мають необхідність. А ми могли б надати всі ці товари в одному місці на вигідних умовах. Тому в лютому-березні завершимо продаж міндобрив, отримаємо вільні кошти і з квітня-травня спробуємо вийти на ринок з новими міндобривами».

Нагадаємо, що ПАТ «Аграрний фонд» інвестував близько 1 млрд грн в виробництво мінеральних добрив, завдяки чому вдалося поновити роботу основних хімічних підприємств України та забезпечити добривами аграріїв.

Прес-служба ПАТ «Аграрний фонд»