Меню

ПАТ «Аграрний фонд» законтрактував 666 тис. тонн зернових врожаю 2017 року на 2,9 млрд грн

ПАТ «Аграрний фонд» законтрактував 666 тис. тонн зернових врожаю 2017 року на 2,9 млрд грн. Про це голова правління Товариства Андрій Радченко розповів в інтерв'ю Латифундист.

«В цьому році Аграрний фонд законтрактував 666 тис. тонн зернових врожаю 2017 року. Крім того, ми анонсували новий продукт - кукурудзу. Що стосується ранніх зернових та продовольчого зерна, програму повністю закрили: 479 тис. тонн продовольчого зерна. Залишилась ще кукурудза», - зазначив Андрій Радченко.

За словами голови правління, загальна сума контрактів склала 2,9 млрд грн, з них на сьогодні закрито договорів вже на 2,2 млрд грн.

«Остаточні підсумки року ми підведемо в перших числах січня. Одне точно можу сказати, що річний план щодо фінрезультатів ми виконали майже на 102%. Дивіденди державі будуть виплачені в повному обсязі, як і було заплановано», - додав керівник Товариства.

За словами Андрія Радченка, більшість контрактів були укладені з малими та середніми агропідприємствами. «Цього року ми уклали 195 контрактів. І варто зауважити, що ми увесь час тяжіємо в бік зменшення частки великих клієнтів, тому фактично частка корпоративних клієнтів у нас всього 4%. Всі інші 96% - середній та малий бізнес, у яких в обробці від 50 га землі», - зауважив Андрій Радченко.

Голова правління також додав, що частка «малих» контрактів в «портфелі» Аграрного фонду зросла на 20%: «Можна сказати, що ми йдемо в ногу з державною політикою: Аграрний фонд став посередником для середнього агробізнесу в отриманні своєчасної надійної фінансової підтримки від держави».

Нагадаємо, що ПАТ «Аграрний фонд» роком раніше законтрактував 497 тис. тонн зернових врожаю 2016 року на 1,8 млрд грн.

А в жовтні цього року Товариство розпочало форвардні закупівлі врожаю 2018 року.

Прес-служба ПАТ «Аграрний фонд»