Меню

Керівники Аграрного фонду провели переговори з представниками італійського аграрного консорціуму

Керівники ПАТ «Аграрний фонд» провели переговори з представниками одного з найпотужніших аграрних підприємств Італії «Consorzio Agrario del Nordest». Сторони обговорили можливість співробітництва між ПАТ «Аграрний фонд» та «Consorzio Agrario del Nordest» щодо інвестування коштів у розвиток українського сільського господарства шляхом форвардних закупівель продукції українського агропромислового комплексу.

Андрій Радченко поінформував італійську сторону про можливості та потенціал ПАТ «Аграрний фонд», а також запевнив, що зважаючи на потужності, наявні активи, українська компанія може виступати надійним торговим партнером. Також ПАТ «Аграрний фонд» готовий надати всю необхідну основу для впровадження інвестиційних проектів на території України.

Представник «Consorzio Agrario del Nordest» пан Лука Монесі (Luca Monesi) висловив зацікавленість можливістю довгострокового імпорту з України пшениці твердих сортів шляхом форвардних контрактів ПАТ «Аграрний фонд».

«Consorzio Agrario del Nordest» - аграрний консорціум, який працює на Півночі Італії та є одним з найвпливовіших гравців на аграрному ринку країни. Консорціум вирощує агрокультури та займається їх переробкою, має декілька підприємств з виготовлення вина, макаронів та кормів для тварин. Також, консорціум займається експериментальним агробізнесом - виводить втрачені або нові сорти агропромислових культур.