Чт, 15 березня, 9:32 - ПАТ «Аграрний фонд» попереджає про появу шахраїв, які працюють нібито від імені фонду      |      Чт, 1 березня, 9:30 - Прибуток ПАТ «Аграрний фонд» за 2017 рік склав 94,8 млн грн      |      Пон, 19 лютого, 11:05 - ПАТ «Аграрний фонд» представив власну продукцію на міжнародній виставці Gulfood 2018      |      Пт, 16 лютого, 14:18 - ПАТ «Аграрний фонд» пропонує одночасне укладання форвардного контракту і договору на купівлю мінеральних добрив      |      Пт, 9 лютого, 14:05 - Юрий Меленчук: Удобрения Аграрного фонда можно купить в каждой области Украины      |      Пон, 5 лютого, 12:35 - ПАТ «Аграрний фонд» розпочинає весняну кампанію з продажу мінеральних добрив      |      Чт, 28 грудня 2017, 13:51 - ПАТ «Аграрний фонд» збільшив експорт борошна на 70%      |      Вт, 26 грудня 2017, 12:23 - ПАТ «Аграрний фонд» став переможцем конкурсу «Столичний стандарт якості»      |      Чт, 21 грудня 2017, 13:15 - Андрей Радченко: У Аграрного фонда проще получить финасирование, чем у банков      |      Чт, 21 грудня 2017, 13:01 - ПАТ «Аграрний фонд» реалізував понад 60 тис. тонн мінеральних добрив      |      

Агросектор забезпечує 40% валютної виручки держави — Гройсман

Пон, 20 листопада 2017, 12:53

Аграрний сектор є локомотивом розвитку економіки України, і питання підтримки галузі не залишиться без уваги.

Про це сказав прем'єр-міністр України Володимир Гройсман, повідомляє прес-служба Кабміну, пише Agravery

Глава Уряду зазначив, що сьогодні в агросекторі України працюють близько 3 млн людей, а агропідприємства забезпечують до 40% всієї валютної виручки держави.

«Що ми можемо зробити? Забезпечити цільову підтримку аграріям. На ці цілі ми виділяємо в наступному році 7,3 млрд грн», - сказав Гройсман.

Він підкреслив, що ключові сфери фінансування - підтримка фермерського руху (1 млрд грн), а також цільова підтримка тваринництва.

«У 2018 році наші виробники отримають доступ до безкоштовних кредитів на відновлення тваринництва. Це додаткові кошти, які будуть направлені на будівництво нових ферм, молочнотоварних комплексів. Ми зробимо це у 2018 році», - сказав глава Уряду.

Окрема увага - підтримці сільськогосподарського машинобудування та продовженню започаткованої цього року програми компенсації частини вартості техніки вітчизняного виробництва. Глава Уряду зазначив, що учасниками цієї програми стали вже 500 підприємств.

«Наступного року 1 млрд грн буде направлений на цю програму. В сільгоспмашинобудуванні будуть створюватися нові робочі місця, і ми будемо забезпечувати аграріїв сучасною технікою», - сказав прем'єр-міністр.

Він підкреслив, що сьогодні Україна має всі можливості, аби наситити власний ринок якісною продукцією за помірними цінами, зберегти лідерські експортні позиції і при цьому поступово переходити від сировинної моделі розвитку економіки до економіки створення продукту з високою доданою вартістю.

«Ми будемо це всіляко підтримувати», - додав Володимир Гройсман.

Нагадаємо, Верховна Рада прийняла в першому читанні проект Бюджету-2018.

Найцікавіше
Більше цікавого
Найцікавіше