Меню

ПАТ «Аграрний фонд» розпочинає випуск гречаного та кукурудзяного борошна

ПАТ «Аграрний фонд» продовжує розширення лінійки продуктів власної торгівельної марки. Зокрема, в планах підприємства - виробництво гречаного та кукурудзяного борошна. Про це голова правління ПАТ «Аграрний фонд» Андрій Радченко розповів в інтерв'ю «Апостроф».

«Моє завдання - забезпечити прибутковість компанії. Продукція з доданою вартістю апріорі рентабельніша, ніж сировина. Тому ми постійно розширюємо цей напрям. Лінійка розширялась логічно і системно: спочатку запустили борошно, гречку. Потім пластівці та їх суміш, в планах - цукор. Це було фасування, а тепер ми починаємо поглиблювати переробку і збираємось запускати виробництво гречаного та кукурудзяного борошна», - сказав Андрій Радченко.

Голова правління також додав, що в планах ПАТ «Аграрний фонд» збільшити свою частку на внутрішньому ринку борошна з 12% до 30%.

«Аграрний фонд сьогодні займає 12% на ринку борошна - унікальний випадок для компанії яка не має власних млинів. При цьому ринок борошна поділений на регіональні ринки і мало хто може забезпечити національне покриття. Думаю, реально збільшити долю АФ до 30% протягом 2-3 років. Зокрема, і за рахунок запуску нішевих продуктів», - додав керівник Товариства.

Прес-служба ПАТ «Аграрний фонд»